Fórum k článku: Ostrov relaxace

24.04.2013
komentáře: 10
*.cust.sloane.cz

Dobrý den, zaujala mne informace, že se Starbucks chystá více proniknout do Moravskoslezského kraje. Zajímalo by mne, kdy se tak stane, zda již firma ví o městech, kde by měly Starbucks kavárny vznikat. Děkuji

03.05.2013
komentáře: 51
*.profitsystem.cz

Dobrý den,

Starbucks přesněji nekonkretizoval své plány ohledně rozvoje v Moravskoslezském kraji, nicméně pro více informací bych Vás odkázal na jejich stránky http://www.starbuckscoffee.cz/

PROFIT system franchise services s.r.o. prohlašuje, že nenese odpovědnost a nezasahuje do obsahu příspěvků zadaných uživateli prostřednictvím Fóra. Budou odstraněny příspěvky s reklamním sdělením, zjevně protiprávním obsahem či obsahem odporujícím dobrým mravům.

Přispívat mohou pouze zaregistrovaní uživatelé. IP adresa autorů příspěvků je přístupná všem uživatelům. Konto uživatele bude zablokováno v případě uveřejňování reklamních sdělení, odporujících dobrým mravům či poškozujících dobré jméno. V případě, že se s takovýmto obsahem setkáte, prosím, kontaktujte: redakce@franchising.cz.

Redakce si vyhrazuje právo využít část či celé příspěvky uveřejněné na Fóru portálu Franchising.cz v článcích, které bude na tomto portálu publikovat.

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank