Fórum k článku: Franchisová EVROPA

24.10.2011
EVROPA
*.102.broadband2.iol.cz

EVROPA realitní kancelář plánuje ke stávajícím 19 kancelářím do konce roku připojit dalších minimálně osm. Opet nepravdive informace, tentokrat o poctu pobocek viz www.sreality.cz/adresar

24.10.2011
komentáře: 51
*.profitsystem.cz

Vážený čtenáři,

informace jsou vždy aktuální dané době, kdy byl článek tvořen, proto je u něj uvedeno datum. Každá síť v průběhu svého působení může některé pobočky uzavřít nebo naopak nově otevřít. Doporučujeme při získávání informací nespoléhat pouze na jeden zdroj. Co nejpřesnější počet je vždy v uveden v Katalogu franchis, který je průběžně aktualizován a nebo můžete navšitívit přímo webové stránky franchisora http://www.rkevropa.cz/, které by měly obsahovat zcela aktuální informace.

S pozdravem
Redakce

PROFIT system franchise services s.r.o. prohlašuje, že nenese odpovědnost a nezasahuje do obsahu příspěvků zadaných uživateli prostřednictvím Fóra. Budou odstraněny příspěvky s reklamním sdělením, zjevně protiprávním obsahem či obsahem odporujícím dobrým mravům.

Přispívat mohou pouze zaregistrovaní uživatelé. IP adresa autorů příspěvků je přístupná všem uživatelům. Konto uživatele bude zablokováno v případě uveřejňování reklamních sdělení, odporujících dobrým mravům či poškozujících dobré jméno. V případě, že se s takovýmto obsahem setkáte, prosím, kontaktujte: redakce@franchising.cz.

Redakce si vyhrazuje právo využít část či celé příspěvky uveřejněné na Fóru portálu Franchising.cz v článcích, které bude na tomto portálu publikovat.

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank