08.11.2011

Až 25 franchisantů

Chce získat kanadský koncept UNIGLOBE, který plánuje vybudovat síť cestovních kanceláří v ČR a SR.

Na první pohled se může zdát, že dnes není nic jednoduššího, než si zakoupit letenku či rezervovat si ubytování po celém světě během několika málo minut prostřednictvím internetových portálů. Otázkou zůstává, zda jde o opravdu nejrychlejší způsob, jak v široké nabídce najít nejvhodnější spojení, bezpečně provést rezervaci, platbu a především, jak mít stoprocentní garanci toho, že se rezervovaný let či ubytování uskuteční.

UNIGLOBE Travel mapa

Na trhu již existují cestovní kanceláře specializované na zajišťování služebních cest přímo podle konkrétních potřeb dané firmy.

Kanadský koncept, který tento rok zamířil také do Česka a Slovenska, UNIGLOBE Travel je součástí jedné z největších franchisových cestovních agentur na celém světě. Jeho síť čítá na 750 poboček ve více než 55 zemích světa. Pod obchodní značkou UNIGLOBE působí cestovní agentury, které se zaměřují na zajišťování služebních cest.

„Klientům průměrně snižujeme cestovní náklady o 10 - 40 %. Novým nebo již stávajícím cestovním kancelářím, které se stanou našimi franchisovým partnery, poskytneme know-how, podporu a kompletní poradenství,“ vysvětluje Jiří Krajča, manažer rozvoje sítě pro Českou republiku a Slovensko.

Jak Krajča dále sdělil, každý obchodní partner projde základním školení, které trvá dva až tři dny a které zajistí centrála. Jednotlivé úkoly je nutno plnit tak, aby byla cestovní kancelář pod značkou UNIGLOBE otevřena dle časového plánu a mohly být rozděleny odpovědnosti jednotlivým zaměstnancům. Po otevření kanceláře budou probíhat další školení, aby práce kanceláře odpovídala standardům značky. „Franchisanti musí také počítat s tím, že kromě podpory ze strany centrály je čekají také povinnosti, jako je například pravidelný controlling ze strany centrály,“ dodává manažer.

Pro více informace nahlédněte do Katalogu franchis.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank