16.05.2012

Ekologické mytí aut je tu

Firma ECO-ECO se zaměřuje na moderní a ekologické ruční mytí aut. V ČR bude mít brzy již čtyři franchisanty.

Firma ECO-ECO provozuje v současnosti jednu vlastní a dvě franchisové pobočky. Před podpisem franchisové smlouvy jsou další dva zájemci, jeden z Čech a jeden z Moravy. Plány pro tento rok jsou jasné. "Chtěli bychom otevřít tři až pět myček, abychom měli prostor a čas se těmto novým franchisantům dostatečně věnovat," říká jednatel společnosti ECO-ECO Štěpán Vojtíšek.

eco-eco_auto_myti

K otevření myčky ECO-ECO nejsou potřeba žádná zvláštní povolení, odpadá tak většina nákladů na úpravu prostor a nákup technologie.

Podle Vojtíška je právě tento moderní typ automyček stále více vyhledávaný u zákazníků. K mytí vozidla není potřeba žádného lapolu, není žádný odpad, proto je myčku možné otevřít v podstatě jakékoli garáži. Vhodná je také jako doplňkový produkt k autoservisům nebo pneuservisům. Důležitá je ekologická stránka věci. "Naše myčka myje a voskuje v jednom kroku s pomocí velmi kvalitního karnaubského vosku, a to za cenu bežného mytí pouze vodou. A mýt se může i ve velmi vysokých mrazech, jelikož na automobil je použito maximálně půl litru vody oproti běžné automyčce, která spotřebuje zhruba 200 litrů," dodává Vojtíšek.

Pro společnost ECO-ECO je podle Vojtíška ideálním franchisantem osobně zainteresovaný, pečlivý a komunikativní člověk, který se díky svým zkušenostem může dále podílet na zdokonalování sítě ekomyček ECO-ECO.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank