04.05.2012

Franchisový hotel v Olomouci

Moderní hotel ibis Olomouc Centre nabízí atraktivní menu sestavené "Italem v kuchyni". Hotel patří do skupiny Accor.

Hotel, který zahájil provoz 1. května 2012, nabízí hostům 90 moderních pokojů a tři konferenční místnosti s kapacitou 100 osob. Jeho součástí je také restaurace L´Olive by Sud & Cie, která bude nabízet středomořská menu, sestavená populárním televizním kuchařem Emanuelem Ridi, známým z pořadu S Italem v kuchyni.

accor_ibis_olomouc

Accor, který olomoucký hotel ibis provozuje, působí v 90 zemích s 4200 hotely a více než půl milionem pokojů.

Hotel ibis Olomouc Centre se nachází v centru města, v lokalitě vhodné jak pro obchodní, tak i soukromé a turistické pobyty. Je to první hotel sítě Accor v Olomouckém kraji. „Otevřením ibisu se počet hotelů skupiny Accor v České republice rozrostl na devět hotelů s celkovým počtem téměř 1600 pokojů. Těmito čísly Accor jen potvrzuje svou pozici druhého největšího hotelového operátora v České republice,“ říká Luc Gesvret, generální ředitel společnosti Accor pro Českou republiku.

„Hotel ibis v Olomouci je prvním hotelem, který vlastníme pomocí franchisy, další, rovněž ibis bychom rádi do budoucna otevřeli v Brně“, vysvětluje Bohdana Hošková, jednatelka společnosti Hotel u Parku s tím, že po rekonstrukci ostravského hotelu Mercure se jedná již o druhou spolupráci s hotelovou skupinou Accor.

Pro více informací kontaktujte redakci našeho portálu.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank