16.09.2013

První zářez

Společnost Line-X Protective Coatings získala prvního partnera. Touží jich u nás mít minimálně 15.

I auto si zaslouží kvalitní péči. Partnerská síť Line-X nabízí portfolio polyuretanových ochranných vrstev, které chrání karoserie automobilů proti korozi, oděru a nárazům. Firma Line-X Protective Coatings pochází z USA a pomocí partnerství se rozvíjí na celém světě. Ochranné vrstvy chce poskytovat i českým zákazníkům, a to pomocí vhodných partnerů. Prvního zájemce už objevila.

laky Foto Line-X PC

První partner Line-X začne v blízké době působit blízko Prahy.

Přípravy na první pobočku finišují. „Podařilo se nám najít prvního zájemce o náš koncept, s kterým jsme už podepsali smlouvu. Brzy začne podnikat jako partner Line-X blízko Prahy,“ přibližuje vývoj prodejní manažer pro Evropu Grzegorz Harsze. Nadále hledá další zájemce ze všech koutů Česka. Podle společnosti má český trh velký potenciál k rozvoji pro tuto značku. „Rádi bychom v ČR měli 15 partnerů,“ dodává Grzegorz Harsze. Ve stejný počet doufá i v ostatních státech, kde zahájil expanzi.

Mimo Česko hledá Line-X Protective Coatings další partnery ve východní Evropě, kam si dala za cíl proniknout. Do popředí se pro ni dostaly státy jako Ukrajina, Rumunsko či Srbsko. Podmínky pro získání licence jsou ve všech státech stejné, počáteční investice na rozjezd činí 47 tisíc dolarů (cca 900 tisíc Kč). Letos firma Line-X Protective Coatings také koupila společnost American Aftermarket Group, výrobce náhradních dílů pro nákladní auta, čímž pro partnery rozšířila nabídku poskytovaných služeb a zvýšila jejich konkurenceschopnost.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank