13.01.2014

Nový kabát pro auta

Partnerská společnost Line-X slaví první pobočku na českém trhu. Podařilo se jí obsadit i další trhy Evropy.

Prodejce a dovozce polyuretanových ochranných vrstev pro automobily, společnost Line-X Protective Coatings, získala další partnery. Podařilo se mu též konečně vstoupit na trhy Slovenska, Ukrajiny, Německa a i Česka. U nás se partnerem stala firma ALLLINE-X, která v říjnu otevřela u Prahy první dealerství. Přípravy trvaly více než půl rok.

Společnost ALLLINE-X se stala partnerskou pobočkou LINE-X v České republice. Sídlí v Praze.

Cílem společnosti Line-X je provozovat na českém trhu 15 míst pro zákazníky, co chtějí ošetřit svá auta kvalitním voskem. „Jsme rádi za našeho prvního partnera v Praze, už teď máme v hledáčku několik zájemců o licenci i z ostatních měst republiky,“ dodává obchodní manažer Line-X pro Evropu Grzegorz Harsze a doplňuje: „Budeme pokračovat v tvrdé práci na další expanzi v Evropě.“

Mimo nové trhy se dařilo firmě rozvíjet i na trzích, kde už své zastoupení pomocí partnerských dealerů. V Evropě firma Protective Coatings sklidila úspěch především na polském trhu, kde se jí podařilo získat 10 partnerů. Stále hledá partnery pro Rumunsko a Srbsko. Společnost působí už ve 45 zemích prostřednictvím více než 500 partnery.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank