27.01.2014

Byznys na cesty

Cestovní agentura Invia rozšiřuje svou síť franchisových poboček. Začíná rozvíjet své služby v Maďarsku.

Cestování získává na vyšší oblibě a lidé si vybírají i vzdálenější a exotičtější destinace. S tím jim pomáhají i cestovní agentury, kdy některé fungují i na základě franchisy. Jednou z nich je společnost Invia, která franchisový projekt v ČR a na Slovensku rozjela v roce 2006. Její franchisové pobočky meziročně rostly o 40 %.

Pobočka Invie v modré a bílé barvě Foto Invia.cz

Mimo Českou republiku, kde se nachází 89 franchisových kanceláří, se Invia rozšiřuje i na Slovensku a v Maďarsku.

Podobně na bázi franchisingu funguje společnost Invia i v Maďarsku. „Zde jsme uzavřeli smlouvu o spolupráci s významným partnerem, díky čemuž je možno klienty obsloužit na 28 místech. Projekt se zde teprve rozjíždí,“ přibližuje situaci manažer pobočkové sítě Jakub Eliáš. U nás a na Slovensku se stará Invia především o to, aby klienti měli pobočku na dosah 50 km. Aktuálně čítá franchisová síť Invia v ČR 89 kanceláří.

V loňském roce společnost Invia prošla důležitou změnou, kdy po více než 10 letech změnila svůj firemní design. Nová identita přinesla zejména změnu loga. Hlavním cílem, proč se tak firma rozhodla, bylo omlazení grafické identity a srozumitelnost komunikace značky Invia. Pro marketingové potřeby vznikly také originální ilustrace.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank