26.02.2014

iDry míří do ČAF

Česká asociace franchisingu uvítala nového řádného člena. V únoru rozšířila členskou základnu franchisová firma iDry.

Na začátku roku se Česká asociace franchisingu pochlubila novým řádným členem. Konkrétně se jedná o franchisový koncept iDry, který do ČAF vstoupil 20. února. Společnost iDry se zabývá mobilním mytím dopravních prostředků, které provádí tzv. suchým mytím pomocí výrobků Eco Touch, na které má exkluzivní právo.

iDry myti auta

Franchisový koncept iDry působí v Praze, ve Středočeském, Pardubickém, Královéhradeckém, Českobudějovickém, Olomouckém a Moravskoslezském kraji.

Franchisový koncept iDry vznikl v únoru loňského roku a pro svůj rozvoj se rozhodl využít franchisingu. Nabízí buď krajské nebo oblastní franchisové licence v Česku i na Slovensku. „Během doby, co zde působíme se nám podařilo prodat 5 krajských a několik okresních licencí v ČR a na Slovensku,“ říká Petr Šméral, majitel franchisového konceptu iDry. Úspěchu si všimli za hranicemi a firma vyjednává už i se zahraničními subjekty.

Výhoda konceptu iDry se vyznačuje především tím, že zaměstnanci jezdí přímo ke klientům a při mytí nepoužívají téměř žádnou vodu. „Statistiky uvádějí, že průměrná spotřeba vody při mytí auta se pohybuje kolem 200 litrů, my při mytí spotřebujeme kolem 2 litrů,“ doplňuje Petr Šméral.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank