09.05.2014

Pod jednou střechou

Do prostředí outsourcingových služeb chce na český trh prostřednictvím franchisy vkročit koncept Ship Center. Klade důraz na komplexnost.

Mottem „zařiďte vše na jednom místě“ se řídí společnost J&S Best Solution se svým franchisovým konceptem Ship Center. Ten se vyznačuje nabídkou outsourcingových služeb nejen pro firmy, ale také pro individuální zákazníky. Aktuálně se firma rozhodla najít v Česku master-franchisového partnera, který by se postaral o vytvoření sítě.

ship center a jeho centrum a 3D tiskárna Foto Ship Center

Celkem 15 franchisových center Ship Center se podařilo zprovoznit na polském území. Strategií společnosti je vstoupit i na český trh. Jednou ze služeb, kterou nabízí, je i 3D tisk.

Franchisový koncept Ship Center nabízí pro klienty služby jako 3D tisk, vytvoření virtuální kanceláře, marketingovou podporu či kurýrní služby. „Vstup do Česka jsme si vybrali právě proto, že podnikatelé jsou zde otevření novým věcem a nebojí se jít do risku. Naše služby jim mohou jejich podnikání usnadnit,“ dodává jednatel společnosti J&S Best Solution, která Ship Center zastupuje, Kamil Janowski. Cílem je najít vhodného master-franchisanta, který by se staral o rozvoj franchisových poboček na českém trhu. Investice za licenci dosahuje 8 tisíc eur (219 tisíc Kč).

V Polsku, odkud Ship Center pochází, se nachází už 15 center a firma sklízí úspěchy své práce. „Na polském trhu působilo 5 franchisových firem z oblasti kurýrních služeb, když jsme vstoupili na trh. Díky našemu systému „pod jednou střechou“ se nám podařilo získat na trhu vliv a dostat se mezi nejlepší. Doufáme, že to samé se stane i v České republice,“ dodává Kamil Janowski.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank