04.06.2014

Personální franchisa

Franchsing zamířil také do oblasti personalistiky. Jednou ze společností v rámci Česka a Slovenska je Wincott People, který hledá své franchisové partnery.

Wincott People je mezinárodní společnost, která formu franchisového partnerství provozuje již druhým rokem. „V praxi máme model franchisové spolupráce teprve druhým rokem a tempo růstu se výrazným způsobem zrychluje. Spuštění předcházely důsledné a náročné přípravy. Především se jednalo o zpracování provozně technického manuálu, finančních modelů a analýz a v neposlední řade o velké množství legislativních a administrativních úkonů, které spuštění franchisy předcházely,“ dodává výkonná ředitelka společnosti Gabriela Vlková s tím, že firma si za cíl klade dynamický rozvoj a franchising vnímá jako nejlepší možnou cestu k jeho naplnění.

kancelář Wincott People Foto archiv Wincott People

Společnost Wincott People provozuje v Česku 6 a na Slovensku 2 franchisové pobočky. Působí také v Německu a Rumunsku.

Výhodou spolupráce s Wincott People je téměř nulová vstupní investice a podpora ve financování do dosažení prvního obratu. „Další motivační složky franchisantům vzhledem ke komplexnosti sdělujeme osobně. Velmi obecně se dá říci, že jejich odměna je přímo závislá na hospodářském výsledku a to na měsíční i čtvrtletní bázi a samozřejmostí je i podíl na zisku. Výše obratu zároveň dává opci k odkupu obchodního podílu“ doplňuje Gabriela Vlková.

Významným cílem pro letošní rok je pro Wincott People také rozvoj zahraničního obchodu, a to v rámci Evropské unie – konkrétně s obchodními partnery v Rakousku, Německu a Polsku. „Tuto vizi nám již v těchto dnech úspěšně naplňují kolegové ze zahraničního obchodu. Samozřejmě, nezapomínáme ani na česko - slovenský rozvoj společnosti, kde se nám již nyní ukazují velmi pozitivní trendy, které naznačují, že jsme se vydali tím správným směrem,“ uzavírá Gabriela Vlková.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank