05.06.2014

Čistota je základ

Úklidové služby nabízí franchisový koncept House Shine. U nás hledá master-franchisového partnera.

Zahraniční společnosti si vybírají pro rozvoj u nás především franchisové spolupráce, když hledají master-franchisanta, který by jim pomohl se v tuzemsku prosadit. Stejně přemýšlí i společnost NBRAND, která chce proniknout do Česka s franchisovým konceptem House Shine. Ten se zabývá službami úklidu nejen komerčních prostor, ale také domácností.

house shine obrazek uklizecky Foto Ana Santos

Franchisový koncept House Shine ovládá trh v Portugalsku a v Brazílii řídí přes 200 franchisových poboček.

Česká republika je jedna ze 4 trhů Evropy, kam by se firma chtěla s konceptem House Shine dostat. Pro Česko se rozhodla z důvodu rostoucí poptávky po těchto službách. „Master-franchisový poplatek, v kterém náš partner dostane veškerou podporu, vyjde na 42 500 eur,“ přibližuje náklady zakladatel konceptu v Portugalsku Cândido Mesquita. Podnikatel, kterého firma hledá, by se měl vyznačovat především enormním zájmem o to rozšířit síť House Shine v ČR.

Franchisový koncept House Shine si našel v Portugalsku své příznivce. V této zemi se síť rozrostla na více než 50 poboček. Situace je lepší v Brazílii, kde se nachází přes 200 franchisových míst, kde mohou lidé využít úklidových služeb. „Věříme, že stejného úspěchu dosáhneme i v dalších zemích Evropy, kam se chceme rozvíjet, a to mimo Česko také v Polsku, Nizozemí a Německu," dodává Cândido Mesquita.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank