23.03.2015

Růst díky lidem

Skupina Wincott People zvýšila loni obrat o 25 procent. S růstem však nekončí.

Pro letošní rok má však společnost působící v oblasti personalistiky a agenturního zaměstnávání daleko ambicióznější cíle. „Chceme obrat navýšit přibližně o 34 procent,“ prozrazuje výkonná ředitelka společnosti Gabriela Vlková s tím, že docílit toho firma chce nejen díky stávajícím či novým franšízantům. Rozvoji by měli pomoci i plánované obchodní akvizice.

kancelář Wincott People Foto archiv Wincott People

Potenciál sítě Wincott People je podle její výkonné ředitelky Gabriely Vlkové v Česku i na Slovensku obrovský. Vždyť v tuzemsku je agenturně zaměstnáno zhruba 200 tisíc lidí a na Slovensku asi 50 tisíc.

Díky ekonomickému růstu, který firma loni na našem trhu zaznamenala, rostla nejen v aktuálních zakázkách. Podařilo se jí totiž získat i zakázky nové, a to nejen doma. O služby Wincott People projevil zájem i německý trh.

Jasný cíl si značka Wincott People, která působí jak na českém, tak i slovenském trhu, stanovila i co se rozšiřování pobočkové sítě týká. Získat chce totiž 8 nových franšízových partnerů. „Je zapotřebí zmínit, že naše partnery nijak geograficky neomezujeme. Právě naopak, mají naši podporu v obchodní činnosti, získávání nových zakázek i jejich realizacích kdekoli, kde nové zakázky najdou,“ vysvětluje Gabriela Vlková.

Společnost Wincott People se soustředí zejména na nábor zaměstnanců především do strojírenského průmyslu, na kvalifikované i operátorské pozici. „Vzhledem k tomu, že v této oblasti působíme již 9 let, vybudovali jsme si mezi partnery poměrně silnou pozici. V poslední době se nám tak od našich stávajících obchodních partnerů množí také objednávky na obsazení pozic v nižším či středním managementu,“ poznamenává Gabriela Vlková s tím, že další oblastí, ve které se stávající klienti na Wincott People obrací, je i oblast personálního poradenství, zejména pak týkající se legislativ.


 

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank