03.08.2016

Obchod v IT

Mezinárodní franšíza specializující se na vývoj mobilních aplikací Eazi-Apps vstupuje na tuzemský trh. Zájemci pořídí licenci za 230 tisíc korun.

Počátky společnosti Eazi-Apps, která se specializuje na vytváření komplexních marketingových řešení, se datují do roku 2010, kdy vznikla v anglickém Leicesteru. Poskytované služby mají za cíl zvyšování prodeje výrobků a zviditelnění značky na trhu. Firma patří momentálně k předním producentům a dodavatelům moderních mobilních aplikací a mobilních webových stránek a jako mezinárodní síť má pobočky ve více než patnácti zemích.

muž tablet aplikace Foto Pixabay.com

„Působením v oblasti IT se franšízant stane součástí odvětví, o něž je na trhu zájem. Může tak využívat svoje schopnosti a zároveň být užitečný pro jiné podnikatelské subjekty,“ říká Ladislav Gubeliny.

V perspektivě několika měsíců chce Easi-Apps prostřednictvím marketingové kampaně oslovit co nejvíce lidí a nabídnout spolupráci v lukrativním IT odvětví. Mezi oblasti, na něž se v rámci vývoje moderních technologií soustředí, patří zvyšování úrovně povědomí o značce a viditelnosti, zefektivnění využívání sociálních sítí, zvyšování návštěvnosti webových stránek nebo zvýšení viditelnosti v rámci mobilního vyhledávání. „Během následujících dvanácti měsíců bychom chtěli rozšířit působení společnosti o několik nových partnerů ve větším počtu regionů,“ říká developer aplikací pro smartphony a master-franšízant Ladislav Gubeliny, který již spolupracoval s řadou úspěšných značek jako například Mr.Kebab nebo Hotel Yasmin.

Franšízantem Eazi-Apps se může stát každý, kdo má zájem o dlouhodobou spolupráci, je cílevědomý a průbojný. Díky platformě s širokou škálou přizpůsobitelných funkcí a základním balíčkem propagačních materiálů získají podnikatelé všechny důležité prvky, které se podle Ladislava Gubelinyho stanou základem budoucí úspěšné a prosperující firmy. Při vstupu do sítě je třeba počítat se základním jednorázovým poplatkem 230 tisíc korun bez DPH. Zakoupením licence se podnikatel stává členem společnosti Eazi-Apps s možností poskytovat obchodní webové aplikace, přičemž předchozí technické a grafické zkušenosti nejsou podmínkou.

V rámci rozšíření působení formou franšízové spolupráce neupřednostňuje firma žádné regiony a nabídka platí pro celou Českou a Slovenskou republiku. „Zakoupení licence je příležitostí pro zájemce stát se pánem vlastního času. Proto jsme se rozhodli podpořit tuto myšlenku i inzercí na úspěšných webových stránkách v Česku a na Slovensku,“ uzavírá Ladislav Gubeliny.

 

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank