22.06.2010

Howards Storage World je na pořádek machr

Hledá se master franšízant pro střední Evropu. Úspěšný australský koncept chce vstoupit na Evropský trh.

Howards Storage World je ucelený sortiment pro ukládání všech věcí v domácnosti nebo v kanceláři. Neuvěřitelný výběr všech možných krabiček, dóziček, regálů, stojánků a dalších potřebností pro pořádek v kuchyni, koupelně, šatně, špajzu či v garáži přichází z Austrálie.

Howards Storage World nabízí neuvěřitelný sortiment všech možných krabiček, dóziček, regálů, stojánků a dalších potřebností pro pořádek v kuchyni, koupelně, šatně, špajzu či v garáži.

Nabídka je pro master franšízanta, který by obsáhl střední Evropu nebo jen jednotlivé země. Podle představ master franšízanta bude nastaven vyhovující obchodní model, záleží jen na něm, jak velký trh obsáhne. V nabídce je ČR, Maďarsko, Polsko, SR, ale i Ukrajina nebo Rakousko. Howards Storage World reaguje na nedostatek prostor v bytech, stále více věcí v domácnostech a jejich přehledné uložení s maximálním využitím prostor.

Obchody je vhodné otevřít ve městech nebo aglomeracích se 150 000 obyvateli, licence pro Master franšízanta se pohybuje kolem 15 000 USD, záleží na dohodě o velikosti trhu, je možné poplatek snížit a franšízu přizpůsobit potřebám Master franšízanta, aby byly obě strany spokojeny.

Master franšízant získá poměrně velký trh, bude získávat franšízanty pro nové prodejny a zajišťovat marketing pro všechny země v jazykových mutacích, starat se o koordinaci zboží a franšízanty.

Je to další hezká příležitost, jak vstoupit do franšízového podnikání. Podrobnosti a kontakty získáte v redakci Franchisinginfo.cz

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank