30.07.2010

Line-X podnikatelská příležitost bez licenčních poplatků

Novinka přichází na český trh ze Severní Ameriky od výhradního distributora z Polska.

Podnikání s Line-X se může jevit jako vysoce odborná práce po technické profese. Line–X jsou kvalitní polyreutanové nátěry téměř na cokoliv. Jejich použití je velmi široké a partnerská spolupráce poměrně jednoduchá.

Zdjęcie punktu systemu Line-X

Polyreutanové nátěry Line–X se nejvíce využívají při nástřiku aut, za 15 let již firma upravila na dva miliony kamionů

Původ je v Severní Americe, kde firma před 15 lety začínala a do dnešních dní se rozšířila do 26 zemí s 550 pobočkami. Po celou dobu dává značné prostředky do vývoje a výzkumu a nyní nabízí možnost profitovat na svých produktech i zájemcům z ČR.

Polyreutanové ochranné vrstvy jsou použitelné v průmyslu, stavebnictví, automobilovém průmyslu, dají se použít na speciální účely, sortiment je opravdu široký. Povrchy jsou chráněné proti korozi, otěru i nárazu. Podkladem může být kov, dřevo, beton, laminát i další hmoty. Firma nabízí řadu speciálních nátěrů např. na podlahy, které jsou velmi odolné vůči vlhkosti, mají vysokou životnost, jsou odolné vůči chemii nebo jsou vhodné i pro použití v průmyslu ochrany vody atd. Nátěry, které zpomalují hoření jsou vhodné nejen pro vojenský a důlní průmysl, jiné jsou perfektní na opravu trhlin a rýh, těsnění oken nebo sprchových koutů.

Partner neplatí licenční poplatky, zisk firmy je zahrnut ve výrobcích. Potřebná investice je kolem 300 000 Kč na prvotní vybavení a nákup zboží. Tento systém se hodí jako doplnění k jiné podnikatelské činnosti, ale i samostatné podnikání.

Od poskytovatele získá odbornou přípravu, dostatek informací a propagačních materiálů a pomoc při nákupu speciálního vybavení. Od partnera se očekává zájem, trvalé zvyšování kvalifikace a udržení kvality na nejvyšší úrovni.

Zajímavou novinku vyvinula firma teprve nedávno. Jde o velmi specifický nátěr, který udrží budovu pohromadě při výbuchu. Většina obětí při výbuchu je zasažená sutí, která letí velkou rychlostí. Stěna potažená PAXCON 3350 zůstává neporušená až do tlaku 453 kg/m2. Aplikovaná je např. v Pentagonu, ve vládních budovách, vojenských základnách a vozidlech, ale i v mezinárodních vládních zařízeních po celém světě.

Více informací získáte v Katalogu.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank