24.09.2010

Skočte si k lékaři mezi nakupováním

Franšíza, kde bychom ji nečekali. Další důkaz, že franšízový systém podnikání lze aplikovat téměř v každém oboru.

Další důkaz, že franšízový systém podnikání lze aplikovat téměř v každém oboru nám přináší společnost MOJE AMBULANCE a.s. Její tiskový mluvčí Ing. Ivan Frömmer potvrdil, že prozatím provozují všechny ordinace jako vlastní, franšíza by měla být dalším krokem, jak vše v pohodě zvládnout, udržet vysokou kvalitu a rozšířit provozovny.

Moje ambulance otvírá své ordinace také ve velkých supermarketech, například v Nových Butovicích.

Společnost MOJE AMBULANCE a.s. připravuje v říjnu otevření další, v pořadí již 13. ambulance v České republice, vznikne v nákupním centru PLAZA NOVODVORSKÁ. Filozofií společnosti je stavět své pracoviště praktických lékařů na novodobých „náměstích“, kterými dnes centra – minimálně z pohledu dostupnosti a pohybu lidí – opravdu jsou.

Nezanedbatelnou výhodou pro klienty je možnost snadného parkování a hlavně 12ti hodinové pracovní doby. Společnost klade také důraz na rozvoj komunikačních kanálů s klientem - k lékařům MOJÍ AMBULANCE se lze bez problémů objednat na určitou hodinu telefonicky, sms zprávou, mailem nebo online přes web nebo Facebook. V současnosti také rozbíhá projekt TELEMEDICÍNA, který umožňuje webovou komunikaci s lékařem, a to jak slovem, tak obrazem v reálném čase pomocí webové kamery a programu Skype.

MOJE AMBULANCE je největším tuzemským řetězcem, který poskytuje služby praktických lékařů a počet jejích registrovaných klientů brzy dosáhne 80.000. Ročně zaznamená ve všech svých ambulancích cca 180.000 návštěv a provede více než 22.000 preventivních prohlídek. MOJE AMBULANCE se také aktivně podílí na přípravě preventivních programů pro své klienty. Za zmínku stojí např. program Fitaktivnet, zaměřený na pohybové aktivity směřující k redukci hmotnosti. Program byl vytvořen ve spolupráci s Fakultou tělesné kultury Univerzity Palackého v Olomouci a není posledním, který společnost připravuje.

O vstupu do franšízového systému budeme čtenáře s předstihem informovat. V případě zájmu o další informace kontaktujte redakci FranchisingINFO.cz.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank