Cavavin

Informace o franšízovém systému

Popis franšízového systému

CAVAVIN - francouzský leader mezi vinotékami nyní nabízí podnikatelskou příležitost provozovat vlastní vinotéku/y CAVAVIN také v České republice. A to prostřednictvím franšízové nebo master-franšízové licence.

CAVAVIN v současné době provozuje síť 150 franšízových vinoték a 4 vlastních. Na zahraničních trzích působí ve Velké Británii (2 obchody), Švýcarsku (1 obchod), Belgii (1 obchod), Lucembursku (1 obchod), Pobřeží slonoviny (1 obchod), Guyaně (2 obchody), La Réunion (2 obchody).

Koncept nabízí rozličné možnosti v moderním stylu. Najdeme zde obvykle 600 – 800 referencí vín prémiové kvality v odpovídajících cenových kategoriích s cílem uspokojit všechny zákazníky.

CAVAVIN přináší inovativní přístup – zákazníci mají možnost objevit své osobní chutě formou degustace vín z různých regionů nebo zakoupením boxu s vybranými víny. Takto CAVAVIN získává nové zákazníky, kteří mají důvod se vracet. CAVAVIN oslovuje zákazníky též pravidelnými promočními akcemi, věrnostním programem,  samozřejmostí je personalizovaný mailing atd.

Výhody:

Výrazná kupní síla CAVAVIN ve víně a lihovinách vychází se spolupráce se 150 dodavateli a nabízí téměř 2 000 referencí exkluzivních a autentických produktů. Propracovaná logistika umožňuje optimalizovanou dodávku vín.

CAVAVIN pomáhá svým franchisantům od momentu zahájení projektu až po řízení prodejny na denní bázi – školení, setkání s dodavateli, marketingová podpora, komunikace se zákazníky atd.

Vlastní provozovny

4

Franšízové provozovny

151

Obrázek provozovny systému
Informace pro franchisanty

Podpora pro franchisanty

 • Možnost využití společné platformy na nákup vína a alkoholu - 150 dodavatelů, více než 2000 produktů;
 • Logistická platforma pro optimální kvalitu služeb;
 • Podpora ve všech fázích spolupráce: od vytvoření projektu, řízení prodejního místa, setkání s dodavateli, marketing a komunikace.

Potřebná počáteční investice

 • 5 000 eur školení
  • týden v Bordeaux ve vinicích, soulad jídel – vín, návštěvy zámků.
  • týden v La Baule – IT nástroje, podpora řízení, komunikace, systém objednávek, optimalizace skladu
  • týden ve vybrané vinotéce
 • 13 500 eur
  • franchisový vstupní poplatek zahrnující pomoc při zařízení a otevření vinotéky​​
 • 5000 eur
  • licence za „signe oenologique“ – volitelná, není povinný
 • 15 000 eur
  • zařízení, vybavení (nábytek)  -  v průměru při 80 m2
 • 2,5% obratu obchodu
  • měsíční licenční poplatek

Základní požadavky

Hledáme podnikatele s dobrým finančním zázemím, s obchodním duchem, citem pro řízení a disponující administrativním zázemím (back office).

Umístění obchodu:

Ideální umístění pro vinotéku je poblíž obchodu s potravinami typu delikatesy, s možností parkování nebo v nákupní galerii obchodního centra.


Informace o franšízorovi

GECI Cavavin

18 avenue du Marché 44500 LA BAULE, France

+420 777 621 808

tereza@blecha.cz

www.cavavin.fr

Kontaktní osoba pro zájemce o licenci

Tereza Blechová

Více informací

Pokud chcete získat více informací, prosíme vyplňte kontaktní formulář. Vaše údaje budou zaslány přímo Cavavin.

Zpráva
Jméno a příjmení *
Město *
Telefonní kontakt *
E-mail *

PŘEČTI ČLÁNKY

Nejčtenější

Informace zadané v katalogu dodávají samotné franchisové systémy. Před podpisem smlouvy o spolupráci by měl každý zájemce posoudit nabídku dané firmy. Redakce si vyhrazuje právo upravit informace o systémech udávaných v katalogu. V případě zjištění, že udávané informace nejsou pravdivé či neaktuální, prosíme, kontaktujte redakci.

PROFIT system franchise services s.r.o. - provozovatel Franchising.cz, informuje, že neshromažďuje ani nezpracovává informace zaslané prostřednictvím kontaktního formuláře. Všechny informace zadané ve formuláři jsou zasílány jako e-mail organizátorovi systému uvedenému v Katalogu franšíz. Uvedený příjemce, který obdrží odeslané informace, je použije s cílem poskytnout informace na zaslaný dotaz. Odeslání jakýchkoliv vašich osobních údajů je dobrovolné a organizátor systému, který obdrží kontaktní formulář, je subjektem odpovědným za shromažďování a zpracování případných osobních údajů.