Wittchen

Logo Wittchen
Informace o master-franchisovém systému
Popis franchisového systému

Wittchen je synonymem značky vysoce kvalitního koženého zboží. Společnost pochází z Polska a celosvětově provozuje sít obchodů s luxusními koženými výrobky. Nabízí peněženky, aktovky, tašky, rukavice, boty a tašky, které jsou určeny pro zákazníky, kteří ocení kvalitu materiálu, jedinečný styl a vynikající povrchovou úpravu. Všechny výrobky nesoucí značku Wittchen jsou vyráběny tradiční technologií "hand made". Originalitu výrobků dokládá unikátní certifikát pravosti.

Společnost Wittchen založil v roce 1990 Jędrzej Wittchen. V letech 1990 až 2000 vytvořila společnost vlastní kolekci z koženého zboží a rozvinula velkoobchodní prodejní síť. V roce 2007 společnost otevřela distribuční a logistické centrum. Společnost nabízí unikátní obchodní koncept spolu s know-how o prodeji luxusního zboží z kůže.

Vlastní provozovny
50
Franchisové provozovny
30
Obrázek provozovny systému
Zdjęcie punktu systemu Wittchen
Informace pro master-franchisanty
Podpora pro master-franchisanty

Společnost Wittchen nyní nabízí master-franchisovou licenci pro potenciální obchodní partnery také v České republice.

Role partnera bude spočívat ve vybudování sítě obchodů pod značkou Wittchen. Příjemce licence bude profitovat ze známé značky a moderní prodejní techniky. Nabídka master-licence je určena pro investory firmy s odpovídajícími finančními prostředky pro rozvoj obchodních řetězců, a vysokou motivací.

Master franchisant obdrží podporu ve výběru mixu, efektivní prodejní techniky a expozice zboží. Dále se může spolehnout na společné marketingové aktivity s franchisorem a školení.

Potřebná počáteční investice
  • cca 280.000 EUR na vytvoření obchodní sítě
  • 75.000 EUR na zprovoznění obchodu
  • Vstupní poplatek - 15.000 EUR
Základní požadavky
  • Přijetí a pochopení smyslu a principů fungování Wittchen franchisového systému uvedených ve smlouvě a master-franchisové provozní příručce
  • Provoz vlastního podniku (v podobě osobní nebo obchodní společnosti)
  • Vizi značky Wittchen uvést do praxe
  • Držení kapitálu, který umožňuje rozvoj značky na trhu
  • Zkušenosti s řízením prodeje a služeb zákazníkům
  • Zkušenosti s řízením obchodní sítě
Informace o master-franchisorovi
Wittchen Sp. z o.o.
ul. Ogrodowa 27/29, Kiełpin, Łomianki k/Warszawy
+420 774 052 262
+48 227 663 333
redakce@franchising.cz
www.wittchen.pl
Kontaktní osoba pro zájemce o licenci
Gabriela Petrová

Informace zadané v katalogu dodávají samotné franchisové systémy. Před podpisem smlouvy o spolupráci by měl každý zájemce posoudit nabídku dané firmy. Redakce si vyhrazuje právo upravit informace o systémech udávaných v katalogu. V případě zjištění, že udávané informace nejsou pravdivé či neaktuální, prosíme, kontaktujte redakci.

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank