22.09.2008

PROFIT system členem asociace

Poradenská firma PROFIT system se minulý týden stala řádným členem České asociace franchisingu

Firma PROFIT systém, která se zabývá kompletním poradenstvím pro franchisové či partnerské systémy, se minulý týden stala řádným poradcem České asociace franchisingu. Firma se orientuje na podporu systémů při vyhledávání potenciálních franchisantů. „Máme například dlouholeté zkušenosti v oblasti public relations a vztahů s médii. Zabýváme se však i školením v oblasti komunikace především pro franchisové systémy,“ uvedl jednatel společnosti Martin Jonáš.

Kompletní poradenství

Firma se však zabývá kompletním poradenstvím, tedy přípravou franchisových balíků. Společnost provozuje také informační portál o vlastním podnikání a franchisingu FranchisingINFO.cz.

Ve střední Evropě

PROFIT system působí již více než deset let v sousedním Polsku, kde je největší poradenskou společností v oblasti franchisingu. Stojí mimo jiné za největším tamním franchisingovým veletrhem „Ogólnopolsky Salon Franchisingu“, který se letos uskuteční 10. a 11. října ve Varšavě. PROFIT system postupně rozšiřuje své aktivity i do ostatních zemí střední a východní Evropy. Nově působí také na Ukrajině.

ČAF: Sázíme na kvalitu

Asociace má nyní 26 řádných členů, jednoho mimořádného a čtyři přidružené. „Je to zhruba dvacet procent z celkového počtu franchisových systémů u nás,“ uvedla výkonná ředitela ČAF Hana Jurášková. Podobně jsou na tom i jiné asociace v sousedních zemích. „Počet členů chceme samozřejmě zvyšovat, ale klademe především důraz na kvalitu,“ doplnila Jurášková.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank