18.09.2012

Stipendia pro děti

Síť vzdělávacích center Helen Doron Early English spustila novou soutěž s atraktivními cenami. Ve hře je celkem 80 ročních stipendií.

Jazyková škola Helen Doron Early English působí v České republice již osm let a za tuto dobu vybudovala síť více než 60 franchisových poboček. Na podporu svého dalšího rozvoje si nyní společnost připravila nejen pro své věrné klienty speciální marketingovou soutěž s názvem "Helen Doron Early English věnuje 80 ročních stipendií pro děti". Ta probíhá od 1. září do 15. října 2012.

helen doron

V Praze se 12. května sešlo 153 učitelů Helen Doron Early English, aby se setkali se zakladatelkou konceptu Helen Doron, která přivezla do Česka po děti dva nové programy.

Podmínkou účasti v soutěži je navštívení ukázkové hodiny výuky metodou Helen Doron Early English, kde soutěžící obdrží soutěžní kupon. Ten vyplní, odpoví na soutěžní otázku a vyplněný kupon předá pracovníkovi sítě Helen Doron Early English v příslušném jazykovém centru.

Zájemce o získání ročního stipendia pro své dítě ve školách Helen Doron Early English musí správně odpovědět na tipovací otázku „Kolik studentů v rámci celé sítě Helen Doron Early English na světě bylo aktivními studenty k 30.6.2012?“ Pro získání stipendia není podstatné, zdali se člověk zapíše či nezapíše do kurzů Helen Doron Early English.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank