27.02.2013

Franchise Meeting Point se blíží

Už jen několik dní zbývá do začátku 2. ročníku veletrhu Franchise Meeting Point. Jako loni se uskuteční na brněnském výstavišti.

Od pátku 8. do soboty 9. března se bude v Brně konat 2. ročník přehlídky franchisových systémů a informací o franchisovém podnikání v České republice a na Slovensku Franchise Meeting Point. Veletrh nabídne více než 60 franchisových konceptů a přes 90 prezentací a přednášek ve dvou dnech konání. Druhý ročník naváže na úspěšnou loňskou premiéru veletrhu, jejíž výsledky prokázaly, že veletrh naplnil očekávání téměř 40 vystavovatelů a 1800 návštěvníků.

veletrhy brno diskuze Foto BVV

Minulý rok navštívilo veletrh Franchise meeting point na 1800 návštěvníků. Vystavovalo zde 40 franchisových systémů.

Návštěvníky čeká mimo představení mnoha franchisových systémů také bohatý doprovodný program, jehož garantem je Aleš Tulpa ze společnosti AVEX systems. Ten bude probíhat každý den na plochách označených jako ARENA a FORUM, kde budou přednášet a diskutovat renomovaní odborníci z oblasti franchisingu, práva, daní, finančních institucí, top-manažeři úspěšných franchisových systémů a franchisoví příjemci, zástupci dodavatelů různých služeb pro malé a střední podnikání, představitelé České a Slovenské franchisové asociace a další odborníci z ČR a ze zahraničí. Celkem je připraveno přes 90 různých prezentací a přednášek, takže bude z čeho vybírat.

Doprovodný program veletrhu Franchise Meeting Point 2013 nabízí následující programové bloky:

1. Franchisové systémy se představují – zástupci vystavujících i nevystavujících franchisových systémů z České republiky i ze zahraničí nabídnou návštěvníkům více než 60 zajímavých konceptů pro samostatné podnikání.

2. Franchisová akademie – jedná se o soubor bezplatných prezentací a přednášek špičkových odborníků zaměřených na různá témata z oblasti franchisového podnikání.

3. Rady pro Vaše podnikání – jestliže zájemce o franchising nenajde odpovědi na své otázky nebo informace, které hledá, v předchozích blocích veletrhu nebo na stáncích vystavovatelů, může oslovit přítomné odborníky a poradce v této části doprovodného programu.

Na veletrhu se představí mnoho franchisových konceptů z různých oblastí. Mezi vystavovateli tak návštěvníci mohou najít značky jako například Subway, Yves Rocher, Starbucks, Oxalis, DietFitness, Expreska, Business for Breakfast nebo Mrs. Sporty. Svůj stánek zde bude mít i portál Franchising.cz a magazín Vlastní firma FRANCHISING poradenské společnosti PROFIT System, kteří jsou mediálními partnery veletrhu.

Více informací najdete na stránkách Veletrhy Brno Franchise Meeting Point.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank