26.06.2013

Blíže k zákazníkům

Zepter International už v síti provozuje 70 partnerských kanceláří Zepter Partner.

Společnost Zepter International působí na tuzemském trhu už 22 let, kde si vydobyla místo v prodeji spotřebního zboží, a to zejména prostřednictvím přímého prodeje v reprezentativních kancelářích. Pro svůj rozvoj využívá i konceptu Zepter Partner, kdy si podnikatel může otevřít svou vlastní obchodní kancelář. Za dobu své historie už obsloužila 1,6 milionu zákazníků. Zepter též letos získal ocenění Czech Superbrands Award 2013.

zepter Foto Zepter International

Společnost Zepter International působí ve více než 40 zemích. Do ČR vstoupila v roce 1991 a za tu dobu zde vytvořila síť poboček a partnerských obchodních kanceláří Zepter.

„V současné chvíli máme 6 poboček, 70 regionálních obchodních kanceláří a dva kamenné obchody v Praze,“ vyjmenovává vybudovanou síť generální ředitel české pobočky Zepter International Michal Jílek s tím, že firma nemá určeny konkrétní lokality, kam by se chtěla dále rozvíjet. Primárně se nicméně zaměřuje na spádová města nad 20 tisíc obyvatel s dobrou občanskou vybaveností.

Pohodlnost mění trendy

Zepter musí též reagovat na neustále se měnící trendy na trhu.„Aktuálně zaznamenáváme u zákazníků stále větší zájem o domácí prezentaci. Proto se k nim začínáme opět vracet,“ podotýká Michal Jílek. Prodeje ovlivňuje též více se rozšiřující internet. „V rámci internetového prodeje nabízíme pouze kosmetiku, šperky, potravinové doplňky, hodinky a náhradní díly, resp. kávové kapsle. Do budoucna však uvažujeme i o internetu jako o dalším prodejním kanále našich hlavních výrobků,“ uzavírá Michal Jílek.

Společnost Zepter International nabízí pomocí prezentací přes 750 výrobků ve 4 programech. Hlavním a největším je Home Art, kde prodává výrobky pro zdravé vaření. Dalšími kategoriemi jsou Home Care se systémy pro péči o zdravější domácnost, Medical s lékařskými přístroji a sortiment se švýcarskou kosmetikou a hodinkami Cosmetics & Luxury.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank