08.07.2013

ČAF získala další přírůstky

Česká asociace franchisingu uvítala 2 nové přidružené členy. Staly se jimi firmy Rodas a Creditas, spořitelní družstvo.

Do České asociace franchisingu přistoupili 25. června dva noví přidružení členové. Prvním z nich se stala společnost Rodas, která se zabývá výrobou svíček a kosmetických přípravků. Druhý přidružený člen je záložna Creditas, spořitelní družstvo působící na trhu už sedmnáctým rokem.

čaf rodas Foto Rodas

Od 25. června se může ČAF pochlubit novými členy, svíčkárnou Rodas a záložnou Creditas, spořitelní družstvo

Svíčkárna Rodas vznikla v roce 1990 a až do roku 1993 se zabývala ruční výrobou kostelních svíček. Mechanická výroba přišla tentýž rok díky koupi mechanického stroje. Od roku 1997 byla díky nové výrobně a modernizaci závodu zahájena velkovýroba, což vedlo i k rozšíření sortimentu o hřbitovní svíčky, a též čajové a stolní svíčky. Před 11 lety firma rozšířila produkty o kosmetické přípravky a voskové pastelky. Svíčkárna Rodas aktuálně hledá další obchodní partnery, kterým by dodávala své výrobky do obchodů.

Dalším přidruženým členem České asociace franchisingu se stala záložna Creditas, spořitelní družstvo, které funguje na základě družstevní právní formy. Na trhu působí už 17. rokem a nabízí široké portfolium finančních služeb pro fyzické i právnické osoby. Mimo jiné nabízí zejména devizové konverze pro firemní klientelu. Aktuálně záložna disponuje 33 pobočkami.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank