09.10.2013

Blíže ke čtenářům

Magazín Vlastní firma FRANCHISING se přibližuje čtenářům. Nově jej totiž lze zakoupit i v síti prodejen tisku GECO tabák.

Tváří nového čísla magazínu Vlastní firma FRANCHISING je šéf Kofoly Jannis Samaras, který mimo jiné hovoří i o tom, proč firma do svého portfolia zařadila i franchisovou síť UGO juicebary. Mimo to vám v letošním dalším vydání našeho magazínu poradíme, jak začít podnikat pod osvědčenou značkou a neinvestovat na začátku více jak 500 tisíc korun. Seznámíme vás také se vším, co je třeba k založení obchodní společnosti, nebo ukážeme jak postupovat v případě, že chceme ukončit spolupráci s franchisorem.

magazine cover, 7th edition, Jannis Samaras Foto PROFIT system

Sedmé číslo magazínu Vlastní firma FRANCHISING lze objednat online ve vydavatelství na portálu Franchising.cz. K dostání jsou jak jednotlivé výtisky, tak i předplatné. Časopis je také možné si pořídit v síti maloobchodních prodejen Relay, Inmedio, M-Trafik, Peal a síti GECO tabák.

Objednejte si předplatné on-line

Nejjednodušší způsob, jak se přihlásit k předplatnému on-line, je jeho objednání na stránce franchising.cz/vydavatelstvi. Platby lze provést převodem z účtu z jakékoli banky nebo prostřednictvím PayU.

Objednávka předplatného ze zahraničí

Předplatné magazínu Vlastní firma FRANCHISING je možné si objednat i ze zahraničí. Předplatitel v tomto případě hradí náklady vzniklé v souvislosti s odesláním zásilky do zahraničí. Pro předplatitele ze Slovenska je poštovné a balné zdarma. V případě zájmu si objednejte časopis on-line na franchising.cz/vydavatelstvi.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank