03.04.2014

ČAF volila vedení

Česká asociace franchisingu zvolila na své Výroční členské schůzi prezidenta, správní radu a dozorčí radu.

Na výroční členské schůzi České asociace franchisingu se udály změny. Na schůzi byla zvolena nová správní rada, která se rozrostla na 7 členů. Změnami prošla též dozorčí rada, které od podzimu chyběl jeden člen. Prezidentem byl opět zvolen Jan Gonda, majitel master-franchisové licence konceptu Naturhouse.

správní rada ČAF Foto ČAF

Správní rada ve složení zleva Lubomír Milek, Kamila Zárychtová, Jan Gonda, Halka Pavlíková, Martina Parusová Zímová, Aleš Kotěra a Petr Šméral společně s výkonnou manažerkou ČAF Petrou Ritschelovou.

Do správní rady byly znovu zvoleni Jan Gonda, Halka Pavlíková z právní firmy Noerr, Martina Parusová Zímová z advokátní kanceláře Kocián Šolc Balaštík a Lubomír Milek. Další 3 místa obsadily nové tváře, konkrétně Kamila Zárychtová z franchisového konceptu Business for Breakfast, Aleš Kotěra z Našeho Gruntu a Petr Šméral ze společnosti iDry, který zároveň obsadil novou pozici viceprezidenta. Společnost iDry přitom vstoupila do ČAF letos v únoru.

Dozorčí rada, která čítá 3 místa, se obměnila celá. Předsedou se stal Jiří Krajča z Franchising Retail Academy, kterého doplnil Hynek Pášma ze společnosti Smart software a Martin Jonáš z poradenské společnosti Ad-vise. Aktuálně se v České asociaci franchisingu nachází 29 řádných členů a dalších 10 přidružených.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank