30.11.2014

Základna roste

Česká asociace franchisingu zaznamenala další růst svých členů. Převažují řádní členové nad přidruženými.

Česká asociace franchisingu přivítala další členy během posledních dvou měsíců. Řádnými členy se staly franchisová realitní kancelář Century 21 a módní značky Twin-set a Woolrich, které zastupuje společnost Elite Mode. Přidruženým členem se stala firma CBRE.

Woolrich obchod Foto Woolrich

Značka Woolrich je nejstarší značkou volnočasového oblečení ve Spojených státech. Na trh byla uvedena již v roce 1830.

ČAF zaznamenala letos největší nárůst přidružených členů. Jedná se především o firmy, které se pomocí franchisy nevyvíjejí, ale s ČAF i jejími členy chtějí úzce spolupracovat. Přidružený člen CBRE poskytuje strategické poradenství a realizaci v oblasti prodeje a pronájmu nemovitostí a developerské služby. V současné době se v ČAF nachází 12 přidružených členů.

Tři nové franchisové koncepty Twin-set, Woolrich a Century 21 doplnily řádné členy ČAF, kterých je tímto v tuto chvíli 26. Realitní společnost byla u ČAF už dříve, ale vystoupila. Letos ji tak ČAF přivítal znovu. V Century 21 došlo v listopadu ke změně. Novým generálním ředitelem se stal Lubomír Milek.

Módní značky Twin-set Simona Barbieri a Woolrich zastupuje na českém trhu společnost Elite Mode, jež je u nás i na Slovensku nabízí i formou franchisy. Zatím však provozuje pobočky ve vlastní režii. Obchod Woolrich mohou zákazníci nalézt v Železné ulici v Praze. Značka Twin-set je zastoupena v multibrandových obchodech v Hradci Králové, Brně a Teplicích. Působí i na Slovensku, kde se nachází v Banské Bystrici a v Bratislavě, kde bude otevřen brzy první vlajková franchisová pobočka.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank