24.07.2015

Konec září s franšízou

Letošní ročník konference Franchising Forum se bude věnovat komunikaci. A to jak interní, tak i externí.

Ve středu 30. září se v budově společnosti OK systém na pražském Pankráci uskuteční Franchising Forum 2015. Jedná se o v pořadí 13. ročník konference, která je letos pořádána Českou asociací franchisingu ve spolupráci s Česko-německou obchodní a průmyslovou komorou a Německou franchisovou asociací. „Jednodenní konference poskytne účastníkům mnoho zajímavých informací o tuzemském franšízovém, ale také o sousedním německém trhu a je zaměřena na interní a externí komunikaci a to nejen ve franšízingu,“ říká Petra Ritschelová, výkonná ředitelka České asociace franchisingu.

caf franchising forum Foto Česká asociace franchisingu

V pořadí 13. ročník konference Franchising Forum 2015 se bude konat 30. září v Praze.

Zástupce Česko-německé obchodní a průmyslové komory seznámí účastníky konference s problematikou interkulturní komunikace s německými obchodními partnery. Součástí konference jsou i dvě panelové diskuse se zástupci z řad franšízových konceptů. O zkušenosti v praxi se podělí národní, ale i mezinárodní franšízové koncepty. Řeč bude například o tzv. Radě franšízantů, využití sociálních sítí, nebo důležitosti informačního systému franšízové sítě.

Účastníci konference z řad vyššího a středního managementu, ale i poskytovatelů poradenských a finančních služeb se dozví mnoho zajímavostí a rad, hlavně ale zkušenosti z praxe V průběhu celého dne se budou moci návštěvníci seznámit s franšízovými koncepty, které se zde budou prezentovat. Dále pak se zástupci partnerských firem prezentující své služby v oblasti poskytování dalších služeb pro franšízové sítě.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank