16.11.2016

Veletrh FRANCHISINGU uspěl

V pražském Slovanském domě proběhla největší franšízová akce roku. Vystavovatelé si v průběhu celodenních jednání našli své franšízanty.

15. listopadu 2016 proběhla ve Slovanském domě podnikatelská akce roku. Summit týdne podnikání přilákal více než dva tisíce zájemců o prostřední byznysu. Návštěvníci tak mohli strávit celý den rozhovory se zástupci úspěšných firem a mohli také načerpat inspiraci díky doprovodnému programu, který zahrnoval přednášky a interaktivní workshopy. Akci pořádal vzdělávací institut ELAI (European Leadership & Academic Institute), který je tradičním pořadatelem nejen samotného Summitu, ale i mezinárodní akce Týden podnikání. Pod touto hlavičkou probíhá během jednoho týdne v celém Česku na 130 podnikatelských událostí.

expo 2016 Foto PROFIT system

Organizátorem Veletrhu FRANCHISINGU 2016 byla společnost PROFIT system, která je již tradiční pořadatelkou největších franšízových akcí v rámci regionu střední a východní Evropy ve Varšavě.

Letošní novinkou Summitu Týdne podnikání byl historicky první ročník Veletrhu FRANCHISINGU 2016, kterého se zúčastnilo na tři desítky domácích a zahraničních vystavovatelů. Příležitost najít si své franšízanty tak měl například vzdělávací koncept Bricks4Kids, který děti vzdělává prostřednictvím technických modelů z kostek LEGO nebo jazyková škola pro děti Helen Doron. Kromě vzdělávacích systémů si kontakty se zájemci o franšízu vyměnil také mladý koncept čištění automobilů bez vody NoH2O nebo do zahraničí expandující gastronomická sít Bageterie Boulevard.

expo 2016

Summit Týdne podnikání proběhl s podporou jak členů Vlády ČR, tak předních podnikatelských osobností. Záštitu nad událostí přebral také zakladatel společnosti Linet Zbyněk Frolík.

Součástí veletrhu bylo i Školení Franchisingu, které zájemcům z řad budoucích franšízantů nabídlo celodenní maraton přednášek a diskuzí. Program zahájil ředitel společnosti PROFIT system Marek Halfar, který posluchače seznámil se základními principy podnikání pod osvědčenou značkou. Mezi přednášejícími byli také přední specialisté na problematiku franšízového trhu a podnikání. Advokáti právní kanceláře Havel, Holásek & Partners účastníky seznámili s problematikou franšízové smlouvy a ochranných známek. Lenka Turnerová z Vysoké školy hotelové zase poskytla cenné informace týkající se strategie vyjednávání. Nechyběla ani panelová diskuze se zástupci jednotlivých konceptů, během níž si mohli návštěvníci vytvořit vlastní představu ohledně fungování franšízových systémů a vybrat si ten správný koncept.

S průběhem celodenní akce jsou spokojeni jak zástupci institutu ELAI, tak organizátora Veletrhu FRANCHISINGU, společnosti PROFIT system. „Vystavovatelům se podařilo rozšířit povědomí o své značce, ale hlavně najít si své budoucí obchodní partnery. Celá událost tak naplnila své poslání,“ bilancuje ředitel společnosti PROFIT system Marek Halfar s tím, že se již těší na v pořadí druhý Veletrh FRANCHISINGU příští rok. O dalším ročníku budou zájemci o obor franšízového podnikání včas informováni.

expo 2016

expo 2016

expo 2016 evropa

expo 2016 partners

expo 2016

EXPO 2016 čaf

expo 2016

Další fototgrafie získáte na Facebooku Franchising.cz.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank