15.12.2016

Chystá se 2. Veletrh Franchisingu

Společnost PROFIT system® připravuje druhý ročník největší franšízové události roku. Bude opět součástí Summitu Týdne podnikání.

Po úspěšném prvním Veletrhu FRANCHISINGU, který se konal v listopadu 2016 v pražském Slovanském domě, se chystá další ročník. Veletrh se bude konat opět v rámci mezinárodní akce Global Enrepreneurship Week a jeho načasování se kryje s termínem nadcházejícího Týdne podnikání, který proběhne 13. až 17. listopadu 2017. Pořadatelem je již tradičně společnost ELAI (European Leadership & Academic Institute). Organizace Veletrhu FRANCHISINGU 2017 se znovu ujme česká pobočka mezinárodní poradenské společnosti PROFIT system®.

profit veletrh Foto PROFIT system

Summit Týdne podnikání s Veletrhem FRANCHISINGU 2016 navštívilo na 1 900 zájemců o svět byznysu, kteří kromě diskuzí s podnikateli a franšízory mohli navštívit i řadu workshopů.

První ročník Veletrhu FRANCHISINGU nabídl příležitost celodenních jednání mezi franšízory a potenciálními franšízanty. Výsledkem jsou aktuální diskuze o navázání spolupráce. „Setkali jsme se se zájemci z Košic, Ostravy a Českých Budějovic, s nimiž teď jednáme. Zatím je příliš brzy na to, abychom tvrdili, že budeme mít nové franšízanty. Můžu ale říct, že s výsledky Veletrhu jsem celkově spokojená a budu se těšit na další ročník,“ říká Michele Leschová, master-franšízant konceptu Brick4Kidz, který nabízí licence na vzdělávání dětí prostřednictvím stavění modelů z kostek LEGO.

Nové kontakty s potenciálními franšízanty navázal i nováček na trhu NoH2O, který poskytuje zákazníkům služby mytí automobilů bez vody. „Zájem o licence nás velmi mile překvapil. Kromě možnosti navázání kontaktů s případnými franšízanty hodnotíme velmi pozitivně i doprovodný program, který byl součástí Veletrhu,“ říká zástupce NoH2O Radek Řechka.

Summit Týdne podnikání s Veletrhem FRANCHISINGU letos navštívilo na 1 900 zájemců o svět podnikání, kteří kromě diskuzí s podnikateli a franšízory mohli navštívit i řadu workshopů. Mezi ně patřilo i celodenní Školení franchisingu, které formou přednášek a panelových diskuzí návštěvníky seznámilo se základními principy tohoto druhu podnikání.

V nastaveném modelu veletrhu, který poskytuje prostor pro rozvoj franšízových konceptů a zároveň nabízí důležité informace návštěvníkům, hodlá PROFIT system® pokračovat i v nadcházejícím ročníku. „I přesto, že současné komunikaci dominují sociální sítě a další digitální média, jsme přesvědčeni, že pořádání veletrhu má nezastupitelné místo i v budoucnosti, protože obchodníci dávají stále přednost individuální komunikaci. Veletrh je rovněž ideální příležitost jednotlivé nabídky porovnat na místě a poznat se se zástupci konceptů,“ říká ředitel společnost PROFIT system® Marek Halfar s tím, že se zájemci mohou těšit na větší míru interakce na stáncích, kde si budou moci nabídku jednotlivých konceptů prostřednictvím demonstrativních prvků sami vyzkoušet.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank