19.01.2017

Byznys pod milion

Rozjet vlastní byznys pod zavedenou značkou nemusí nutně znamenat vysoké investice. Tipy na takové podnikání najdete v novém čísle magazínu Vlastní firma FRANCHISING.

O tuzemském hudebním průmyslu a jeho proměnách a fungování v něm jsme si povídali s českým hudebníkem a producentem Janem P. Muchowem. Dočtete se mimo jiné, zda se dá úspěšný hudební projekt odhalit na první pohled, či zda mají v dnešní době šanci na úspěch spíše velká nebo malá vydavatelství.

Supertéma, rubrika z magazínu Foto PROFIT system

Nabídka značek, pod nimiž lze začít podnikat bez vysokých vstupních investic, je rozmanitá. Stačí si jen vybrat.

V rubrice „O čem se mluví“ se věnujeme tomu, jak generace youtuberů a bloggerů ovlivňuje dnešní podnikání. O tom, že začít podnikat s franšízou je možné i když nemáte více, jak 1 milion korun vás přesvědčí Supertéma, které představí franšízové koncepty, pod jejichž značkou můžete rozjet byznys pomocí nižší investice. Aby vás při působení pod zavedenou značkou nic nepřekvapilo, je nutné mít řádně zpracovanou smlouvu. Jak na to vám poradíme v rubrice Franšíza od A do Z.

Franšíza od A do Z, rubrika z magazínu

Velkým problémem každého podnikatele jsou insolventní zákazníci, kteří neplatí za poskytnuté produkty či služby. Jak postupovat při vymáhání pohledávek, nebo jak se nedostat do pozice věřitele poradí právníci v rubrice „Dobré rady“. V „Příběhu manažera“ se dozvíte, jak se Martin Svačinka dostal od studia hutnictví až k vytvoření sítě Boutique Gurmán. V rubrice „Moje firma“ pak najdete návod, jak si otevřít prodejnu se zdravou stravou.

Součástí magazínu je samozřejmě také ucelená nabídka franšízových a partnerských konceptů, které v tuzemsku hledají partnery pro svůj rozvoj. Magazín lze objednat online ve vydavatelství na portálu Franchising.cz. K dostání jsou jak jednotlivé výtisky, tak i předplatné osmi čísel za 290 Kč. Časopis je také k dostání v síti maloobchodních prodejen Relay, Inmedio, M-Trafik, Peal a síti GECO tabák.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank