22.05.2008

Franchising Forum představí nové systémy

Představit nové franchisové systémy v České republice a celkově situaci v českém franchisingu má za úkol Franchsing Forum 2008, které v pražském Kongresovém centru připravuje 29. května Česká asociace franchisingu.

"Hlavním mottem letošního ročníku jsou "Nové podnikatelské příležitosti" O své zkušenosti s rozvojem franchisingu se podělí, jak zástupci zahraničních franchisových sítí, kteří plánují vstup na český trh, tak také tuzemští představitelé a členové ČAF, kteří na trhu již působí a hledají nové franchisové partnery na českém trhu," řekla portálu FranchisingINFO.cz výkonná ředitelka ČAF Hana Jurášková.

ČAF zorganizovala v dubnu první letošní akci - Franchisové systémy se představují

Představí se nové systémy

Program setkání bude obsahovat několik přednášek. O způsobu, kterým vstupují franchisové systémy na nové trhy, bude přednášet Martin Jonáš z poradenské firmy PROFIT system. Představí se i další zástupci poradenských firem. Návštěvníci se seznámí také s právnímy aspekty podnikání formou franchisingu nebo možnosti financování. Své záměry poodhalí i některé zahraniční franchisové řetězce.

Kompletní program najdete na stránkách České asociace franchisingu

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank