04.05.2010

Workshop pro budoucí i současné franšízanty

Ještě několik volných míst je k dispozici na workshopu na téma Představení franchisových systémů a vše o franchisingu dne 13.5. v kongresovém centru u Hájků v Praze

Mimořádná příležitost pro současné i budoucí franšízanty se blíží. Na jednom místě budou moci účastníci pohovořit se zástupci franchisových systémů, odborníky z řad ekonomů, právníků a dalších oborů.

V rámci bohatého programu je připravená řada přednášek na zajímavá témata, která souvisí s problematikou franchisingu

Individuálně bude možné pohovořit se všemi zástupci představovaných franšízových systémů, porovnat ceny, zjistit jaké možnosti tyto systémy na trhu nabízí, jakou pomoc a podporu franchisové centrály poskytují franchisantům, jaké jsou nutné počáteční investice na nákup a provoz franchisového systému, franchisové poplatky a další důležité informace.

Budete mít jedinečnou příležitost získat všechny potřebné informace o možnostech, jak zakoupit franchisovou licenci renomovaných franchisových poskytovatelů. Představí se zde řada nových i v ČR již etablovaných systémů.

Náš portál www.franchisingINFO.cz je mediálním partnerem akce České asociace franchisingu, přihlásit se můžete on-line na www.czech-franchise.cz , počet účastníků je omezen.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank