13.09.2010

Hledáme jen kvalitní dlouhodobé partnery, nyní v Jihočeském kraji

říká Jiří Švec, manažer franchisingové sítě EVROPA realitní kanceláře.

Co je z Vašeho pohledu nejdůležitější na franšízovém podnikání?
Rychlý start skoro bez rizika. Vše je již vyzkoušené a proto nemusíte mít strach z nového podnikání. Přesně známé počáteční investice i předpokládané měsíční příjmy jsou další velkou výhodou. Naučíme vás nabírat nemovitosti exkluzivně a rychle. Najdeme vám kvalitní zaměstnance a makléře. Snížení nákladů díky nákupům za velkoobchodní ceny je samozřejmostí.

Proč si v přemíře realitních kanceláří vybrat právě vás?
Příležitost získat kvalitní franšízovou značku se velmi zkracuje. Nyní je nejlepší čas pro majitele vlastních RK ke spojení s franšízovým systémem. Je nejvyšší čas si najít bezpečí, exkluzivitu, solidní finanční příjem a prestiž. EVROPA RK je solidním partnerem, který zajistí stabilitu podnikání.

V čem vidíte přínos regionální exkluzivity?
Z pohledu majitele naší pobočky je velmi výhodné, že získá územní exkluzivitu a nemusí bojovat s konkurencí. V lokalitě má dostatečný objem nemovitostí a další zakázky jsou mu přidělovány z centrály od stálých partnerů z řad velkých firem, které využívají naše pobočky pro prodej a pronájem nemovitostí. Rychlý start každé z poboček je tak zcela zajištěn.

Které kraje jsou ještě k dispozici?
Poslední neobsazený kraj jsou Jižní Čechy, ale pochopitelně jsou i další volné lokality, např. některá okresní města. Do konce roku otevřeme 20 provozoven, celkem jich máme v plánu otevřít 35.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0
Hledáme jen kvalitní dlouhodobé partnery, nyní v Jihočeském kraji

K tomuto článku není zatím komentář. Váš bude první.

Fórum 142 téma, 276 komentáře, 105 uživatelů

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank