Extra služby

Extra služby logo big
Informace o franchisovém systému
Popis franchisového systému

Společnost EXTRA SLUŽBY je agresivní, rychle a neustále se rozvíjející tuzemská franchisová síť, s nadmírou zkušeností v oblasti stěhovacích, úklidových, servisních a údržbářských pracích. Své služby tato síť poskytuje nejen soukromým zákazníkům v domácnostech, ale i ve firmách, podnicích a úřadech, a to jak v Čechách, tak v zahraničí.

Franchisa EXTRA SLUŽBY nevytváří mezi FRANCHISANTY konkurenční prostředí, ale právě naopak. Všichni táhnou za jeden provaz, společně si pomáhají, podporují jednu značku, přenechávají si klienty a domlouvají nové zakázky.

Léty ověřené a do dokonalosti dotažené know-how firmě umožňuje dodávat velmi kvalitní služby všem občanům, firmám i institucím na území celé Evropy. Síť umožňují každému spolupracujícímu subjektu vydělávat tolik, kolik chce a nikdy ho nenechá padnout. Je ale požadováno přesné dodržování předaného know-how a profesionální přístup k práci i zákazníkům.

Franchisa EXTRA SLUŽBY nabízí tři možnosti začlenění se do spolupráce a to v rámci tří různých odvětví služeb, které na sebe dokonale navazují:

 

EXTRA STĚHOVÁNÍ  - EXTRA UKLÍZENÍ  - EXTRA MANŽEL

Chcete podnikat v zavedené síti poskytovatelů EXTRA SLUŽEB a vydělávat s námi pod jednou silnou značkou, nebo chcete přežívat sami se svou firmou a svými náklady? Přidejte se - zatím to ještě jde!

Franchisové provozovny

EXTRA STĚHOVÁNÍ: 12

EXTRA UKLÍZENÍ: 15

EXTRA MANŽEL: 7

Obrázek provozovny systému
extra služby kolaz
Informace pro franchisanty
Podpora pro franchisanty

EXTRA STĚHOVÁNÍ:

Nové stěhovací užitkové automobily, AKU a kombinované šroubováky, profesionální sety stěhovacích popruhů, speciální stěhovací pomůcky a nářadí, firemní oblečení pro všechny zaměstnance, obalové materiály a profesionální stěhovací krabice, nářadí a nástroje potřebné pro demontáže a montáže, ostatní vybavení potřebné ke stěhovacím službám. Polepy a označení automobilů, kompletní propagační sety pro klienty, propagační dárkové předměty pro klienty.

SLUŽBY - obchodní zástupci uzavírající celostátní partnerské smlouvy a zakázky, NONSTOP bezplatné linky s asistentkami pro klienty, elektronické statistiky jednotlivých poboček, neomezené přístupy do databáze zakázek EXTRA STĚHOVÁNÍ v ČR, neomezené informační SMS o nových zakázkách, vlastní emailové schránky. Celostátní, sítí plně hrazené reklamy na internetu, billboardové a pojízdné reklamy.

EXTRA UKLÍZENÍ:

Nové užitkové automobily, vysavače a extraktory, AKU sety na okna, firemní oblečení pro všechny zaměstnance, kompletní profesionální úklidové sety pro ruční mytí, nářadí a nástroje pro demontáže a montáže, ostatní vybavení potřebné k úklidům. Polepy a označení automobilů, kompletní propagační sety pro klienty, propagační dárkové předměty pro klienty.

SLUŽBY - Obchodní zástupci uzavírající celostátní partnerské smlouvy a zakázky, NONSTOP bezplatné linky s asistentkami, elektronické statistiky jednotlivých poboček, neomezené přístupy do databáze zakázek EXTRA UKLÍZENÍ v ČR, neomezené informační SMS o nových zakázkách, vlastní emailové schránky. Celostátní, sítí plně hrazené reklamy na internetu, billboardové a pojízdné reklamy.

EXTRA MANŽEL:

Nové užitkové automobily, AKU a kombinované vrtačky, profesionální sety šroubováků a vrtáků, zednické vybavení, malířské vybavení, firemní oblečení pro všechny zaměstnance, kompletní profesionální údržbářské sety, nářadí a nástroje pro demontáže a montáže, ostatní vybavení potřebné ke službám hodinových manželů. Polepy a označení automobilů, kompletní propagační sety pro klienty, propagační dárkové předměty pro klienty.

SLUŽBY - Obchodní zástupci uzavírající celostátní partnerské smlouvy a zakázky, NONSTOP bezplatné linky s asistentkami, elektronické statistiky jednotlivých poboček, neomezené přístupy do databáze zakázek EXTRA MANŽEL v ČR, neomezené informační SMS o nových zakázkách, vlastní emailové schránky. Celostátní, sítí plně hrazené reklamy na internetu, billboardové a pojízdné reklamy.

Potřebná počáteční investice

EXTRA STĚHOVÁNÍ

 • Vstupní poplatek - 1 080 000 Kč až 1 980 000 Kč
 • Měsíční licenční poplatek – 3% z obratu/měsíčně
 • Smlouva se uzavírá na 5 let s následnou prolongací
 • Návratnost investice: 12-18 měsíců

EXTRA UKLÍZENÍ

 • Vstupní poplatek – 800 000 Kč až 1 100 000 Kč
 • Měsíční licenční poplatek – 3% z obratu/měsíc
 • Smlouva se uzavírá na 5 let, s následnou prolongací
 • Návratnost investice: 12-18 měsíců

EXTRA MANŽEL

 • Vstupní poplatek – 900 000 Kč až 1 200 000 Kč
 • Měsíční licenční poplatek – 3% z obratu/měsíčně
 • Smlouva se uzavírá na 5 let s následnou prolongací
 • Návratnost investice: 12-18 měsíců
Základní požadavky

Co požadujeme od budoucího franchisanta:

 • dodržování know-how
 • spolehlivost
 • pracovitost
 • dochvilnost
Informace o franchisorovi
RISS COMPANY s.r.o.
Nádražní 24, Plzeň 301 00
+420 800 66 88 88
objednavky@extra-sluzby.com
www.extra-sluzby.com
Kontaktní osoba pro zájemce o licenci

Lucie Šmůlová
telefon: 777 688 880
email: centrala@extra-sluzby.com

 

Zjistěte více
Pokud chcete získat více informací, vyplňte kontaktní formulář níže. Vaše údaje budou předány přímo dané společnosti.
Jméno a příjmení *
Město *
Telefonní kontakt *
E-mail *
If you see this field leave it blank.

Informace zadané v katalogu dodávají samotné franchisové systémy. Před podpisem smlouvy o spolupráci by měl každý zájemce posoudit nabídku dané firmy. Redakce si vyhrazuje právo upravit informace o systémech udávaných v katalogu. V případě zjištění, že udávané informace nejsou pravdivé či neaktuální, prosíme, kontaktujte redakci.

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank