10.10.2012

Nový název i logo

Známá síť obchodů s farmářskými potravinami prochází velkými změnami. Tou největší je, že ze značky Český grunt se stává Náš grunt.

Provozovatelé kamenných prodejen s lokálními potravinami známí pod značkou Český grunt se rozhodli pro změnu názvu. Reagují tak na rozšíření spolupráce s lokálními dodavateli a expanzi na Moravu a Slovensko. V současnosti mají zákazníci možnost dopřát si tradiční české produkty na sedmnácti místech v republice. Do konce roku 2012 budou otevřeny další tři provozovny.

nas grunt_prodejna_potraviny

Obchodní síť Náš grunt je budována kombinací vlastních obchodů a franchisy.

O rostoucí síť obchodů potravin od tuzemských malých a středních producentů projevili zájem i východní sousedé a v současnosti jedná Náš grunt se třemi konkrétními partnery na Slovensku. „S rozvojem sítě mimo Českou republiku logicky přichází i změna názvu společnosti, která přejmenováním na Náš grunt vychází vstříc zákazníkům a obchodním partnerům na Moravě a Slovensku,“ komentuje probíhající rebrandig prodejen Aleš Kotěra, spolumajitel konceptu Náš grunt.

Společnost má velké plány i do následujících let. V České republice by chtěla do konce roku 2015 provozovat zhruba čtyřicet až padesát prodejen. Na slovenském trhu by se podle Kotěry mohlo uplatnit asi patnáct farmářských obchodů.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank