29.03.2013

Nový prezident ČAF

Jan Gonda z Naturhouse se stal prezidentem České asociace franchisingu. Aktuálně ČAF čítá 37 členů.

Na Výroční členské schůzi České asociace franchisingu (ČAF) byl zvolen nový prezident. Stal se jím Jan Gonda, majitel master licence Naturhouse pro Českou a Slovenskou republiku. Nahrazuje odstupujícího prezidenta Ivo Lamicha, který působí v McDonald's a vedl ČAF od roku 2008. ČAF na schůzi zhodnotila loňský rok a představila plány pro letošní.

Jan Gonda, Master franchisee for CR, SR, Naturhouse

Jan Gonda je majitelem společnosti Reduccia, která v roce 2008 získala master licenci na koncept dietetických center Naturhouse. V současné době je v provozu 60 poboček Naturhouse.

Ke konci loňského roku čítala ČAF 37 členů, z toho 26 tvoří franchisové systémy, 7 poradenské firmy a 3 právnické agentury. V průběhu roku se řádnými a přidruženými členy staly UniCredit Bank, Náš Grunt, Pharmaland/BENU lékárny, Ad-Vise, Paneria, Economia (týdeník Ekonom) a Marvel mobilní domy. Členství ukončily dietPlus, AlpinePRO, Asseco a Škorcová. Odcházející prezident Ivo Lamich odhadl, že členská základna ČAF roste o 5 % ročně. Na letošní rok chystá ČAF agresivnější strategii pro rychlejší růst a získávání nových členů.

Jednou z novinek, které ČAF představila, jsou nové internetové stránky asociace. Web byl vytvořen s cílem změnit stávající komunikaci ČAF se svými členy a veřejností. ČAF nadále plánuje pokračovat v pracovních snídaních. Novinkou bude participování asociace na organizování snídaní a seminářů členů franchisových systémů, které mají za cíl najít vhodné franchisanty.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank