02.05.2013

Vídeňská káva

Hlavním cílem pro tento rok bude pro franchisový koncept Coffeeshop Company Česká republika.

Kavárenská síť Coffeeshop company úspěšně finalizovala svůj rozvoj na Slovensku a v Maďarsku, kde se jí podařilo překročit plány, které si zadala. Společnost Tizia, která má pro původem rakouský koncept kaváren exkluzivní zastoupení v ČR, Slovensku, Maďarsku a Polsku, se chce v letošním roce zaměřit především na rozvoj na českém trhu. Právě zde loni očekávala rychlejší rozvoj, ke kterému však nedošlo. Společnost už prodala franchisové licence pro Prahu na otevření 25 kaváren Coffeeshop company v horizontu 5 let. Pro Brno a Moravu prodala licenci na 8 kaváren.

pobocka kavarna coffee Foto Coffeeshop Company

Kavárny Coffeeshop Company jsou k nalezení v ČR, Slovensku, Polsku, Maďarsku, ale také v Rakousku, Rusku či USA.

Velkou budoucnost vidí společnost v modulových kavárnách, které lze umístit například do pasáží, vestibulů na nádraží či u vchodů do metra. „Významný prodej těchto konceptů byl na Slovensku, kde jsme loni spustili 8 provozoven a na začátku roku 2013 dalších 5. V ČR máme prozatím podepsané smlouvy na realizaci 5 kaváren v letošním roce,“ říká Key account manager Coffeeshop company Mario Vrbovský.

Na kavárenském trhu působí u nás mnoho řetězců a konkurence se stále přitvrzuje. I Coffeeshop Company si musí dobývat své místo na trhu. Podle Mária Vrbovského se koncept od ostatních kaváren liší stylem tzv. vídeňského kávového domu. Zákazníky chce získávat i neustálým inovováním sortimentu a sezonních novinek. Společnost Tizia chce do 5 let postavit síť až 150 kaváren ve všech čtyřech zemích, v kterých má zastoupení.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank