05.02.2014

Věcičky v hlavním městě

Rodiče budou moci brzy pro své děti vybrat oblečení od franchisového konceptu Little things for little people i v Praze. Otevřít se má na jaře.

Oblečením pro batolata a malé děti se vyznačuje franchisový koncept Little things for little people. Ten vznikl v Pardubicích, kde jej začala rozvíjet firma Věcičky pro malé lidičky. Loni se jí podařilo otevřít 3 prodejny, z čehož dvě fungují na bázi franchisové licence. Ty pomohly společnosti ke zvýšenému obratu. Nově chystá prodejnu v Praze.

Oblečení pro děti v obchodě Little things for little people Foto článek

Franchisový koncept Little things for little people se nachází na 5 místech republiky. Z toho 2 prodejny jsou v rukou franchisantů.

„Jednání o otevření pražské prodejny se dostalo do závěrečné fáze a předpokládáme, že otevřít bychom mohli v polovině března,“ přibližuje plány jednatelka firmy Věcičky pro malé lidičky Helena Hůrková Mrňávková s tím, že v dlouhodobějším hledisku by ráda nabízela oblečení pro malé děti i v Plzni. Společnost od loňského roku nabízí i vázanou franchisu, která ulehčuje franchisantům od prvotních nákladů. První takovou otevřela v srpnu v Hradci Králové.

Společnost Věcičky pro malé lidičky by také ráda vytvořila ve svém rodném městě, Pardubicích, mateřské centrum. Zatím však jde jen o myšlenku. „V této oblasti je trochu útlum, jelikož konec loňského roku byl poněkud náročný. Věříme, že na jaře ohledně této myšlenky postoupíme trochu dál,“ dodává Helena Hůrková Mrňávková.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank