02.06.2017

Franšízou roku je Naturhouse

Druhý ročník soutěže Franšíza roku vyhrála na celé čáře společnost Naturhouse. Získala i cenu za nejvíce nově otevřených poboček.

Soutěž České asociace franchisingu (ČAF) o Franšízu roku zná své vítěze. Držitelem titulu pod patronací Komerční banky se stal původem španělský koncept výživových poraden Naturhouse, který do Česka a Slovenska přivedl Jan Gonda. Od svého založení Naturhouse neustále roste i v globálním měřítku. Do dnešní doby společnost expandovala do 32 zemí světa.

Naturhouse Gonda cena Franšíza roku Foto ČAF

Naturhouse zvítězil letos také v kategorii Broker Consulting Skokan roku, která oceňuje franšízové koncepty za počet nových poboček. Master franšízant Jan Gonda (vlevo) má v plánu letos otevřít 100. pobočku v ČR.

Klání se letos zúčastnilo osm franšízových značek, které postoupily do druhého finálového kola. Naturhouse se zabývá osobním dietetickým poradenstvím a jeho know how spočívá v dlouhodobé spolupráci s klientem. Stejně jako loňský vítěz, kavárenská síť Cross Café, také Naturhouse získal výhrou mimo jiné roční členství v ČAF zdarma. Porotci při hodnocení a osobních rozhovorech posuzovali nejen hospodářské výsledky uvedených sítí, ale i jejich historii a příběh.

Master konference se představí na veletrhu

Naturhouse zvítězil letos také v kategorii roker Consulting Skokan roku, která oceňuje franšízové koncepty za počet nových poboček. S 25 nově otevřenými franšízovými pobočkami předstihl druhou Extérii s 15 novými provozovnami. „Jsme rádi, že ve finále soutěže Franchisa roku se o titul utkaly nejen silné, na českém trhu již známe koncepty, ale i nové či méně známé. Dokazuje to, že franchising už není neznámý pojem, podnikatelé objevují nové možnosti a z franchisingu se stává velký boom,“ uvedla Klára Opletalová, tajemnice ČAF.

Správní rada ČAF na základě předložených projektů vyhodnotila a udělila také Cenu za podporu a rozvoj franchisingu. Ta náleží franšízovému konceptu nebo jinému subjektu, který se významně zasloužil o přínos v oblasti franšízingu pro odbornou i laickou veřejnost. Držitelem tohoto ocenění pro letošní ročník se stal projekt Master konference, kterou organizuje AVEX systems s.r.o. Letos bude součástí druhého ročníku Veletrhu franšízingu. Konat se bude stejně jako loni 15. listopadu v pražském Slovanském domě.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank