Den franchisingu se blíží

Master franchisová konference je velká příležitost především pro manažery firem, kteří plánují své vlastní podnikání, pro malé a střední podnikatele a investory, jak získat informace o úspěšných globálně působících franchisových systémech a stát se jejich partnery.
Pondělí
09.10.2017
Součástí letošního pražského Veletrhu franchisingu je i Master franchisová konference. Co vše zde můžete očekávat, to nám prozradil její pořadatel Aleš Tulpa.
 

Zmíněná konference se bude konat v Praze, ve Slovanském domě ve středu 15. listopadu. Co přináší za novinky?
Master franchisová konference, jak už sám název napovídá, prezentuje exkluzivní nabídky úspěšných zahraničních značek, které nabízejí tzv. master-licenci nebo-li výhradní zastoupení pro Českou a Slovenskou republiku. Konferenci organizujeme od roku 2012 a za tu dobu se jí účastnilo již na 600 zájemců o franchising a představeno bylo více než 75 podnikatelských nabídek.

Hlavní novinkou letošního roku je to, že konference se uskuteční spolu s Veletrhem franchisingu v rámci Summitu týdne podnikání, což pro zájemce o franchising, tak podnikání obecně, představuje více podnikatelských příležitostí a nabídek na jednom místě.

Pro koho je master-konference primárně určena?
Rádi se zde potkáme se všemi zájemci o franchisové podnikání – jak se zájemci o nákup master-franchisových licení, tak s manažery firem zvažujících vlastní podnikání, s investory, se středními i malými podnikateli, s již zkušenými franchisanty i s těmi, kteří jsou v této oblasti nováčky a mají zájem o osobní kontakt a potřebné informace.

Co je tedy pro návštěvníky připraveno?
V rámci celé akce budou postupně představeny zajímavé zahraniční franchisové koncepty, které v České a Slovenské republice hledají své nové master-franchisové nebo franchisové partnery. Účastníci tak mají jedinečnou možnost jednat přímo se zástupci franchisových systémů o podmínkách spolupráce a navázat osobní kontakty.

Které zahraniční značky mají zájem vstoupit na náš a slovenský trh a budou na konferenci představeny?
Je jich poměrně hodně a jsou z různých oblastí podnikání. Uvést mohu např. Iddesign z Dánska (síť prodejen s nábytkem ve skandinávském stylu, do jejíž skupiny patří i síť JYSK), francouzské Anticafé (inovativní franchisový koncept specifických kaváren), nebo Boco (též z Francie, dokazující, že i fast food může být kvalitní a lákavý pro zákazníky). Atraktivní značkou je také Marco Aldany (jednička na španělském trhu kadeřnictví a salónů krásy), NOA NOA (dánský franchisový konceptem s módou), HITIO Gym (sportovní a fitness-kluby z Norska), ... ale pokračovat bych mohl i dalšími názvy jako jsou Logiscool, Tiroler nebo VOODIES. Doporučuji proto podívat se na stránky www.masterkonference.cz, kde průběžně aktualizujeme franchisové systémy, které se na konferenci přestaví.

Ještě nám poraďte, jak si rezervovat místo na této konferenci?
Je to velmi jednoduché – online registrační formulář, podmínky a další informace k této ojedinělé události, získáte také na webových stránkách konference. Každý účastník master franchisové konference získává automaticky volný vstup na Veletrh franchisingu a Summit Týdne podnikání.

A já jen dodávám: Těším se na vás, i na všechny letošní návštěvníky!


Populární na fóru

Kolik může stát pronájem v nákupním centrum?

Dobrý den, souhlasím s Darsi... Já se zajímala o pronájem v Avionu a tam mě byla nabídnutá cena 61000 Kč za 52 m2. Nakonec jsem to teda nevzala, protože bysme to...

3 komentář(e)
posledni 14.10.2018
Franchisingová smlouva

Sice jsou náležitosti trochu volnější, ale to může představovat výhodu i nevýhodu zároveň. Vždycky je na místě nechat si poradit od odborníků a mít jistotu,...

2 komentář(e)
posledni 30.11.2017
Učesaný byznys

Při zakládání mého kadeřnictví jsem investovala i do tvorby webových stránek, které mi moc pomohly k nalákání nových zákazníků a tedy zvýšení popularity...

1 komentář(e)
posledni 17.10.2017
Barva webu rozhoduje

Kombinace vhodných barev má určitě vliv na první dojem a je zajímavé, jak až moc. U prodejních webů je to ale i spousta dalších maličkostí - jako třeba barva a...

1 komentář(e)
posledni 24.08.2017
S riziky počítáme

Od ELKO EP prakticky denně odebíráme relé do rozvaděčů. Ale měl jsem za to, že jsou známí pouze na českém trhu. Teď jsem mile překvapen, že je i...

1 komentář(e)
posledni 13.06.2017
Franchisingová smlouva

Hraapla@seznam.cz

2 komentář(e)
posledni 21.05.2017
Rozvoj franšízingu v Česku

Dobrý den, můžu se zeptat kolik je v roce 2017 nebo 2016 už franchisingových poboček v ČR? DĚKUJI

1 komentář(e)
posledni 03.03.2017
Radim Jančura: Podnikání je o překážkách

https://www.facebook.com/Student-Agency-Bojkot-1812481502329777/?view_public_for=1812481502329777

3 komentář(e)
posledni 11.02.2017