09.10.2017

"Den franchisingu" se blíží

Součástí letošního pražského Veletrhu franchisingu je i Master franchisová konference. Co vše zde můžete očekávat, to nám prozradil její pořadatel Aleš Tulpa.

Zmíněná konference se bude konat v Praze, ve Slovanském domě ve středu 15. listopadu. Co přináší za novinky?
Master franchisová konference, jak už sám název napovídá, prezentuje exkluzivní nabídky úspěšných zahraničních značek, které nabízejí tzv. master-licenci nebo-li výhradní zastoupení pro Českou a Slovenskou republiku. Konferenci organizujeme od roku 2012 a za tu dobu se jí účastnilo již na 600 zájemců o franchising a představeno bylo více než 75 podnikatelských nabídek.

tulpa profil Foto Ing. Aleš Tulpa/ Avex systems

Master franchisová konference je velká příležitost především pro manažery firem, kteří plánují své vlastní podnikání, pro malé a střední podnikatele a investory, jak získat informace o úspěšných globálně působících franchisových systémech a stát se jejich partnery.

Hlavní novinkou letošního roku je to, že konference se uskuteční spolu s Veletrhem franchisingu v rámci Summitu týdne podnikání, což pro zájemce o franchising, tak podnikání obecně, představuje více podnikatelských příležitostí a nabídek na jednom místě.

Pro koho je master-konference primárně určena?
Rádi se zde potkáme se všemi zájemci o franchisové podnikání – jak se zájemci o nákup master-franchisových licení, tak s manažery firem zvažujících vlastní podnikání, s investory, se středními i malými podnikateli, s již zkušenými franchisanty i s těmi, kteří jsou v této oblasti nováčky a mají zájem o osobní kontakt a potřebné informace.

Co je tedy pro návštěvníky připraveno?
V rámci celé akce budou postupně představeny zajímavé zahraniční franchisové koncepty, které v České a Slovenské republice hledají své nové master-franchisové nebo franchisové partnery. Účastníci tak mají jedinečnou možnost jednat přímo se zástupci franchisových systémů o podmínkách spolupráce a navázat osobní kontakty.

Které zahraniční značky mají zájem vstoupit na náš a slovenský trh a budou na konferenci představeny?
Je jich poměrně hodně a jsou z různých oblastí podnikání. Uvést mohu např. Iddesign z Dánska (síť prodejen s nábytkem ve skandinávském stylu, do jejíž skupiny patří i síť JYSK), francouzské Anticafé (inovativní franchisový koncept specifických kaváren), nebo Boco (též z Francie, dokazující, že i fast food může být kvalitní a lákavý pro zákazníky). Atraktivní značkou je také Marco Aldany (jednička na španělském trhu kadeřnictví a salónů krásy), NOA NOA (dánský franchisový konceptem s módou), HITIO Gym (sportovní a fitness-kluby z Norska), ... ale pokračovat bych mohl i dalšími názvy jako jsou Logiscool, Tiroler nebo VOODIES. Doporučuji proto podívat se na stránky www.masterkonference.cz, kde průběžně aktualizujeme franchisové systémy, které se na konferenci přestaví.

Ještě nám poraďte, jak si rezervovat místo na této konferenci?
Je to velmi jednoduché – online registrační formulář, podmínky a další informace k této ojedinělé události, získáte také na webových stránkách konference. Každý účastník master franchisové konference získává automaticky volný vstup na Veletrh franchisingu a Summit Týdne podnikání.

A já jen dodávám: Těším se na vás, i na všechny letošní návštěvníky!

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank