26.05.2011

Vzorková kolekce Weekend Max Mara v Praze

Italská oděvní značka Max Mara provozuje v ČR 4 franchisové prodejny a 1 v SR.

Společnost MaxPraga s.r.o. je výhradním zástupcem značek italského módního domu Max Mara Fashion Group, který sdružuje kromě hlavní značky Max Mara také značky Weekend Max Mara, Marina Rinaldi, Marella, iBlues a Persona. Na český a slovenský trh vstoupila společnost v roce 1997 a svoji pobočkovou síť rozvíjí zejména na principech franchisingu.

Zdjęcie punktu systemu WEEKEND MaxMara

Společnost MaxPraga s.r.o., výhradní zástupce značek módního domu Max Mara Fashion Group, hledá obchodní partnery pro rozvoj značky Weekend Max Mara.

Značka Max Mara nabízí 23 osobitých kolekcí, které sdílejí společné hodnoty jako je styl a respekt k zákaznicím. Kolekci Weekend vyhledávají zejména dynamické ženy každého věku, které ocení komfortní outfity pro každý den. Renata Smolíková, obchodní ředitelka, ke vzniku kolekce jako obchodu vysvětluje: „Linie Weekend Max Mara je od svého počátku natolik žádaná, že se naše společnost rozhodla vytvořit samostatný koncept monobrandového obchodu této značky. První franchisový obchod Weekend Max Mara je otevřen v obchodním centru Palác Flóra v Praze.“

Smolíková dále portálu FranchisingINFO.cz sdělila, že společnost pro zájemce o prodej této značky přichystala novinu. Potenciální franchisanti i obchodníci, kteří by chtěli rozšířit svůj sortiment nabízených značek o kolekci Weekend Max Mara už nemusí cestovat do sídla společnosti v italském Reggio Emilia, ale mohou si osobně prohlédnout a seznámit se se vzorkovou kolekcí jaro/léto 2012 v showroomu v Praze. Při návštěvě a případné objednávce jim bude asistovat zkušený, česky mluvící personál.

Jak dále ředitelka podotýká, Weekend Max Mara je jednou z nejsilnějších kolekcí z portfolia linií Max Mara a nyní je již jako samostatná značka i dostatečně známá, tudíž také zralá k expanzi do regionů České a Slovenské republiky za pomoci franchisantů.

Pod Max Mara Fashion Group patří i další módní značky, jejichž prodejní síť se rozvíjí za pomoci franchisingu. Vedle Weekend MaxMara je to Liu.Jo, persona, Marella, Marina Rinaldi a iBlues.

Pro bližší informace nahlédněte do Katalogu franšíz.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank