14.08.2008

Na nádražích bude více PONT obchodů

Do konce roku chce JPServis otevřít ještě pět dalších convenience obchodů PONT

Zlepšený servis pro cestující na vlakových a autobusových nádražích slibuje chystané rozšíření konvenience obchodů MARKET PONT CENTER společnosti JPServis. „Koncept PONT chystáme v Říčanech, dále pak na nádražích v Ostravě, Liberci, ve Zlíně a na pražském autobusovém nádraží Florenc,“ řekl portálu FranchisingINFO.cz ředitel firmy Marek Cagášek. Firma je výhradním dodavatelem těchto obchodů pro České dráhy

Investice do obchodu se pohybuje od milionu korun výš.

PONT i do metra a na letiště

V současné době provozuje JPServis 19 obchodů PONT. „V druhé polovině roku chystáme otevřít TICKET PONT CENTER na nádraží v Říčanech. Bude se jednat o prodejnu PONT, ale rozšířenou o prodej jízdenek ČD, Sazky a provozování veřejných toalet,“ uvedl Cagášek. Podobná centra by podle něj měla v budoucnu vznikat i na dalších vlakových a autobusových nádražích, ale také v pražském metru či na letištích.

Obchod za milion a více

Vstupní investice za koncept obchodu PONT se podle Cagáška pohybuje od jednoho milionu korun výše, podle velikosti prodejny a nutných stavebních úprav. Firma JPServis provozuje i další koncept rychlého občerstvení s kávou a čerstvým pečivem Fornetti Caffé, kde je vstupní investice zhruba 200.000 korun.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank