Uhlí Morava

uhli morava logo
Informace o partnerském systému
Popis partnerského systému

Společnost Uhlí Morava s. r. o. v únoru 2014 odkoupila krachující uhelné sklady u Opavy. V rámci změn ve společnosti došlo ke zkvalitnění služeb. Zavedli jsme dopravu zboží  zdarma a další nadstandardní služby, na které zákazníci nejsou a nebyli zvyklí. Díky těmto opatřením společnost od roku 2014 zčtyřnásobila obrat a stala se významným a uznávaným obchodníkem s uhlím na Moravě. V současné době máme 7 zaměstnanců, 6 nákladních vozidel a 5 nakladačů. Společnost provozuje 3 vlastní uhelné sklady a má jednu franchisovou pobočku. Každoročně se zvyšuje množství prodaného uhlí a díky přímému napojení na šachty umíme partnerům a franchisantům nabídnout bezkonkurenční podmínky při nákupu uhlí a poskytnout know - how pro provozování pobočky.

Proč jsme zvolili koncept franchisy?

  1. Po zkušenostech z minulých let, kdy jsme nákladně vytvořili vlastní pobočky a zanedlouho jsme se začali potýkat s malou motivací vlastních pracovníků, rozhodli jsme se budovat pobočkovou síť formou franchisingu.
  2. Na Moravě jsme v oblasti uhlí známá a prověřená firma a zákazníci se na nás s důvěrou obrací, i když se třeba přestěhují.
  3. Díky dobrým obchodním podmínkám především na  černé uhlí máme dostatečný prostor pro vysoký zisk majitele franchisy.

Nabízíme 3 úrovně spolupráce:

1. První úroveň: pro již existující sklady nebo sklady, které nemají dostatečné zkušenosti a know-how se širokým  sortimentem v  tomto oboru za přijatelný vstupní poplatek nabízíme  podporu: podpora obsahuje vytvoření stránek, cílenou internetovou reklamu na Google a Seznam, reklamní plachty, letáky, zápisy a registrace pod stránky uhlí Morava.

2. Druhá úroveň: obchodní možnost spolupráce (vhodné pro majitele areálu s potřebnou technikou) v hodnotě 600.000,00 Kč – podpora obsahuje vytvoření webových stránek, cílenou internetovou reklamu na Google a Seznam, reklamní plachty, letáky, zápisy a registrace pod stránky uhlí Morava, 3 kamiony černého uhlí (černý ekohrášek, černý ořech 1 a černá kostka) po cca 25t a 3 kamiony hnědého uhlí (1 kamion hnědé kostky, 1 kamion hnědého ořechu 2 Most a 1 kamion ořechu 2 Bílina).

3. Třetí úroveň: partnerská možnost spolupráce (ideální pro investora, který by k úspěšnému rozjetí měl zájem o naší maximální podporu) v hodnotě cca 1.000.000,00 Kč - 1.300.000,00 Kč - zájemci pomůžeme najít vhodný areál popř. doporučíme námi vytypovaný, můžeme zajistit vybudování nájezdové váhy, vybereme s investorem společně s mechanikem nakladač, nákladní vozidlo a případná technická úprava, výroba dopravníkového pásu, samozřejmostí je návoz základního sortimentu uhlí (3 kamiony černého uhlí - černý ekohrášek, černý ořech 1 a černá kostka po cca 25t a 3 kamiony hnědého uhlí - 1 kamion hnědé kostky a 1 kamion hnědého ořechu 2 Most a 1 kamion ořechu 2 Bílina, brikety) a také vytvoření webových stránek, cílenou internetovou reklamu na Google a Seznam, reklamní plachty, letáky, zápisy a registrace pod stránky uhlí Morava.

Vlastní provozovny

3

Partnerské provozovny

1

Obrázek provozovny systému
Uhlí Morava mapa
Informace pro partnery
Podpora pro partnery

Nabízíme dlouhodobou perspektivní spolupráci a podporu zavedené společnosti obchodující s „uhelným sortimentem“ a mnoho dalších výhod.

Základní požadavky

Co požadujeme od budoucího franchisanta?

  1. právnická osoba/společnost či podnikatel OSVČ s platným ŽL a DIČ;
  2. plnění standartu společnosti Uhlí Morava s. r. o., tj. a) skládaní uhlí pásovým dopravníkem, b) doprava zdarma dle podmínek uhlí Morava, jak je uvedeno na webu společnosti;
  3. podílení se na plánování akcích;
  4. vedení zákaznických databází.
Informace o organizátorovi systému
Uhlí Morava s.r.o.
Opavská 94, 747 33 Oldřišov
+420 739 030 072
info@uhli-opava.cz
www.uhli-morava.cz
Kontaktní osoba pro zájemce o licenci

Lukáš Kubín

Společnost je členem České asociace franchisingu
Zjistěte více
Pokud chcete získat více informací, vyplňte kontaktní formulář níže. Vaše údaje budou předány přímo dané společnosti.
Jméno a příjmení *
Město *
Telefonní kontakt *
E-mail *
If you see this field leave it blank.

Informace zadané v katalogu dodávají samotné franchisové systémy. Před podpisem smlouvy o spolupráci by měl každý zájemce posoudit nabídku dané firmy. Redakce si vyhrazuje právo upravit informace o systémech udávaných v katalogu. V případě zjištění, že udávané informace nejsou pravdivé či neaktuální, prosíme, kontaktujte redakci.

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank