03.09.2008

Bagetérie i v regionech

Koncept bagetérií Bageterie Boulevard chce po postupném rozšiřování v Praze také do regionů.

Na křupavých bagetách z Bageterie Boulevard si zřejmě již brzo budou moci pochutnat i mimo Prahu. Koncept bagetérií, který je součástí největšího domácího výrobce baget, firmy Crocodille, chce rozvíjet své pobočky také mimo hlavní město. Do konce letošního roku chce síť otevřít celkem čtyři nové restaurace.

Na bagetách z "bulváru" si pochutnají i mimo Prahu

Také pro řidiče

Zatím má firma tři provozovny v Praze. Pro další expanzi hledá k dlouhodobému pronájmu prostory ve všech velkých městech v České republice. Své pobočky chce bageterie budovat v centrech měst, na náměstích, pěších zónách, obchodních centrech či u stanic metra. Pro pobočky „DRIVE“ chce využít i dálnice, výpadovky či čerpací stanice.

Jídlo táhne

Franchising v rychlém občerstvení je jedním z nejrozšířenějších. Vedle světových kolosů jako McDonald´s, KFC či Burger King se o úspěch pokoušejí i české koncepty. Například jednička na trhu s pečivem, United Bakeries provozuje síť Paneria. Společnost JPservis zase vsadila na koncept Fornetti Caffé, který se uplatňuje především na vlakových nádražích. Ze světových řetězců se v Česku rozvíjí také Subway.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank