06.12.2011

Nová kavárna v Praze

Síť kaváren CrossCafe® se stala novým členem ČAF. Kromě domovské Plzně a Prahy chce v roce 2012 expandovat i mimo tato města.

V současné době má tento ryze český koncept 2 franchisanty, a to v Praze a v Plzni. V Praze na Kateřinské ulici pod I.P.Pavlova začala 2.12. fungovat jubilejní desátá provozovna. Expanze CrossCafe bude do konce roku 2011 ještě pokračovat, a to opět na Praze 2 ve Štěpánské ulici. Další nové kavárny CrossCafe® by měly být otevřené i v příštím roce, a to jak v Praze, tak i v západočeském nebo severočeském regionu. Zájemci o licenci se podle ředitele CrossCafe original Luboše Martínka hlásí i z dalších měst.

crosscafe_kavarna

Zatím úspěšně se vede také zavedení zákaznické karty CrossCard. Služba byla spuštěna na jaře letošního roku. Za první tři měsíce už kartu používalo 1 000 lidí, za dalšího čtvrt roku už jich je více 3 000.

Morava ale zatím zůstává pozadu. Podle Martínka z čistě praktického důvodu. „Veškeré produkty u nás jsou bez přidání aditiv a konzervantů. Cesta z plzeňské výrobny na Moravu by po dálnici trvala hodiny. A naše produkty by to nemusely ustát. Stavíme na kvalitě, které se nechceme vzdát. V budoucnu tento problém zřejmě vyřeší další výrobna na Moravě. Ale nechci předbíhat,“ informuje Martínek.

Počtem 12 provozoven se CrossCafe řadí na druhé místo mezi všemi kavárenskými sítěmi v celé České republice. Podle Martínka za úspěchem stojí několik faktorů. „I v tak velkém počtu se nám daří udržovat kvalitu sortimentu, profesionalitu obsluhy i vykazovat zisk. A navíc jsme českou sítí, s českými cenami a českou chutí,“ dodává Martínek.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank