18.01.2012

CrossCafe otevřelo 12. kavárnu

Tuzemská kavárenská síť CrossCafe se nadále rozšiřuje. Její nová pobočka v Praze funguje již pár dní.

Původně plzeňský koncept CrossCafe otevřel pátou pobočku v Praze a zároveň už dvanáctou v ČR. Nová kavárna na Štěpánské ulici vznikla z prostoru bývalé pivnice a po práci architektů se změnila v zajímavý designový počin. Kavárna osvěžila původní tmavé prostory a nabízí několik typů sezení i vysokou míru soukromí.

crosscafe_stepanska_praha

V pořadí už pátá pražská kavárna CrossCafe je umístěna v ulici Štěpánská.

Síť kaváren CrossCafe je postavena na principu franchisingu. V každé z kaváren proto návštěvník narazí na podobný sortiment, vitrínu nebo uspořádání prodejního pultu. Zajímavostí u tohoto konceptu je však odlišnost kaváren ve smyslu kreativního řešení interiéru. Pokaždé se totiž objeví nový designový prvek, který by měl nenásilně splynout s lokalitou či budovou a zákazník získává pocit, že už tady někdy byl.

Crosscafe se orientuje především na českého zákazníka, a to jak svými cenami, tak výrobky z lokálních surovin. CrossCafe rovněž nabízí jako jediný kavárenský řetězec v tuzemsku franchising jako formu podnikání pro českého podnikatele. Franchising se podle posledních dat rozvíjí několikrát rychleji než hospodářství celé ČR.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank