29.05.2012

Krize - příležitost k růstu

Rok 2012 je pro Coldwell Banker rokem stability. Navíc jako franchisová síť vstoupila do Asociace realitních kanceláří.

Ač je v České republice stále relativně nováčkem (Coldwell Banker vstoupil na tuzemský trh v roce 2010), své místo mezi realitními kancelářemi si již našel. V současnosti se společnost soustřeďuje na obsazení chybějících krajských a některých okresních měst. Chce tak dokončit páteřní síť Coldwell Banker v České republice.

coldwell banker

V současnosti realitní síť Coldwell Banker provozuje 18 franchisových poboček. Vedle Česka chce v budoucnu vstoupit i na slovenský trh.

Společnost proto stále hledá nové franchisanty. Ti nemusí mít přímé zkušenosti z realitního byznysu. "Mnoho našich franchisových partnerů je spíše v pozici investorů, kteří mají více obchodních aktivit. Jejich dovedností je pak většinou schopnost manažerského řízení. Nezbytná je však realitní praxe u ředitele pobočky, který pak celý obchodní tým řídí," dodává Tomáš Satrapa, generální ředitel Coldwell Banker.

Podle Satrapy může současná globální ekonomická situace nahrávat odvážným. "Každá krize je vždy příležitostí k růstu. Pokud se kvůli vnějším vlivům nedaří dělat obchod zleva, zkoušíme to zprava. Váš úspěch je vždy jen na vaší osobní aktivitě. K tomu se snažíme vést naše realitní specialisty i franchisové partnery," dodává Satrapa. Společnost zároveň jako první franchisová síť v Česku vstoupila do Asociace realitních kanceláří ČR a zástupce Coldwell Banker se stal i členem asociační rady. Tímto způsobem chce pozitivně ovlivňovat obecný vývoj realitního trhu a podílet se na definici profesních pravidel a určování trendů včetně ovlivnění legislativních procesů.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank