29.04.2013

ERA Reality v novém

Franchisová síť ERA Reality působí od dubna na trhu v novém kabátě. Master-licenci získali noví majitelé.

Původní majitelé Master-licence franchisové sítě ERA Reality ze Spojených států amerických se rozhodli veškeré své aktivity směřovat výhradně do USA. Právě proto přenechali vedení partnerům v České republice. V současné době ERA Reality působí už ve více než 42 zemích.

tomáš kučera Foto Era Reality

Tomáš Kučera, jednatel společnosti ERA Reality, říká, že ERA je nejrychleji rostoucí realitní síť v Evropě. ERA Reality je dnes ve 42 zemích světa, má 2 390 kanceláří a 31 637 makléřů.

Nově začala realitní síť ERA Reality působit na českém trhu v dubnu letošního roku. V současné době provozuje 12 kanceláří, které mají na starosti franchisanti. Pro letošní rok se firma plánuje soustředit především na podporu značky ERA Reality. „V optice vnímání musíme zapracovat na informovanosti veřejnosti, že ERA je například v mnohých státech výrazně úspěšnější než konkurenční sítě, které znáte z ČR,“ říká Tomáš Kučera, jednatel ERA Reality ČR. Společnost také hodlá pokračovat ve vyhledávání dalších franchisových partnerů.

Pro potenciální zájemce o franchisu přináší realitní síť různé formy podpory. Garantuje pro makléře či kanceláře nárůst tržeb o 50 %. Jak uvádí Tomáš Kučera, k navýšení nedochází za rok či za půl roku, ale ihned. Dále vytvořila speciální program „start up“, jehož cílem je provést zájemce o franchisu celým procesem a podpořit začátek podnikání. Potřebná počáteční investice se pohybuje od 250 až 500 tisíc korun.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank