23.01.2014

Džusy válcují republiku

Franchisová síť Fruitisimo zdolává překážky v Německu a Polsku, kde se brzy otevřou prodejny s džusy a zmrzlinou.

Už přes deset let si mohou lidé u nás koupit čerstvé džusy a zmrzlinu u franchisového konceptu Fruitisimo. Projekt získal také oblibu v zahraničí, kde finišují přípravy na otevření prvních prodejen. Společnost nezapomíná ani na rozvoj ve své domácí krajině. Zde si mohou produkty zákazníci koupit už na 30 místech.

fruitisimo pobočka černý most Foto Fruitisimo

Už na 30 místech prodává džusy a zmrzlinu společnost Fruitisimo. Letos se chce soustředit především na Prahu.

Úspěch konceptu Fruitisimo se také odrazuje ve stále zvyšujícím se zájmu o franchisovou licenci z řad podnikatelských subjektů. Společnost si však vybírá, kam se rozšíří i přesto, že v některých krajských městech zatím nemá žádné zastoupení. „V roce 2013 jsme se zaměřovali především na Prahu a v tomto plánu chceme pokračovat i letos. Nicméně další města pečlivě zvažujeme,“ říká jednatel firmy Jan Hummel. Jedná se například o Olomouc, kde je podle Jana Hummela situace v tuto chvíli složitá.

Dobré zprávy však přicházejí z Polska a Německa, kde pokračují přípravy expanze podle plánu, který si firma Fruitisimo vytyčila. „Máme připraveny lokality pro otevření pilotních prodejen. Otevření prodejen plánujeme na jaro až léto. Bližší informace zatím nechceme sdělovat,“ konkretizuje situaci Jan Hummel.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank